یکشنبه, ۱۷ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 7 July , 2024 ساعت ×
قدردانی نمایندگان گلستان از اقدامات شرکت معادن شرقی
08 آذر 1399 - 8:36
شناسه : 2044
نشست مشترک منصور یزدی زاده، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با رضا آريان پور، نماينده شهرستان هاي مينودشت، كلاله و مراوه تپه و غلامعلی كهساري، نماينده شهرستان هاي آزاد شهر، راميان و فندرسک با حضور منصور شريف، مدير عامل معادن زغال سنگ البرز شرقي 28 آبان ماه در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
ارسال توسط :
پ
پ

یزدی زاده در این نشست با تشریح روش توليد فولاد در ذوب آهن، نوع ارتباط این شرکت با معادن و محدوديت ها و موانع تولید در صنعت فولاد ، گفت: به منظور دريافت نقطه نظرات و بررسي موانع توليد و اشتغال شركت معادن زغالسنگ البرز شرقي و با هدف تقويت اقتصاد مناطق معدني فعال اين شركت در استان گلستان این نشست برگزار شد .
آريان پور و كهساري از مجمع نمایندگان مردم گلستان  نیز با قدردانی از اقدامات شرکت معادن البرز شرقی به تشریح انتظارات مردم و مسئولین استان گلستان از شركت هاي معدني از جمله البرز شرقي پرداختند و  در مورد جاده هاي تردد، بررسي ايجاد كارخانه زغالشویي، ايجاد دفتر منطقه اي، فعاليت هاي اجتماعي و… با مهندس یزدی زاده تبادل نظر کردند.
منصور شريف، مدير عامل معادن زغال سنگ البرز شرقي نیز فعاليت هاي انجام شده درخصوص توليد و اشتغال و بهبود فضاي كاري در شركت البرز شرقي را برشمرده و تقاضاي رسيدگي به موانع توليدي در منطقه استان گلستان شدند.
گفتنی است؛ در این جلسه مقرر شد ضمن اقدام درخصوص موارد قابل انجام، نسبت به ارسال درخواست هاي مرتبط با حفظ و افزايش توليد و اشتغال در منطقه با همراهي مسئولين استان گلستان در جلسات آتي، پيگيري و اقدام شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.