سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ Tuesday, 16 April , 2024 ساعت ×
قرمزپوشی تابلوی بورس
07 خرداد 1401 - 14:07
شناسه : 28418
در اولین روز معاملاتی هفته رقم خورد: بر اساس آمارهای منتشر شده از تابلوی بورس اوراق بهادار، شاخص بورس امروز شنبه هفتم خرداد ماه 1401، با ۱۱ هزار و ۱۱۰ واحد کاهش به رقم یک میلیون و ۵۵۳ هزار واحد رسید.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، در معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل با معیار هم‌وزن، چهار هزار و ۲۵۲ واحد کاهش یافت و رقم ۴۳۲ هزار و ۵۴۱ واحد را ثبت کرد. در این بازار ۵۹۶ هزار معامله به ارزش ۵۷ هزار و ۳۳۹ میلیارد ریال انجام شد.

شاخص‌های «فولادمبارکه اصفهان»، «ایران‌خودرو»، «گروه مپنا»، «صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس»، «معدنی و صنعتی چادرملو» و «سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی»، نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل «پالایش نفت اصفهان»، نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

شایان ذکر است که در آن سوی بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس ۹۰ واحد کاهش یافت و در رقم ۲۱ هزار و ۳۹۷ واحد ایستاد. معامله‌گران این بازار ۳۶۲ هزار معامله انجام دادند که ۳۰ هزار ۱۹۷ میلیارد ریال ارزش داشت.

شاخص‌های «آهن و فولاد غدیر ایرانیان»، «داروسازی دانا» و «تولید نیروی برق دماوند»، نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نیز «سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات»، «فولاد هرمزگان جنوب»، «پلیمر آریاساسول» و «شرکت آهن و فولاد ارفع» نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس داشتند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.