سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ Tuesday, 16 April , 2024 ساعت ×
قیمت طلا ثابت ماند
09 فروردین 1401 - 15:17
شناسه : 26011
براساس گزارش‌های منتشر شده، بهای فلز ارزشمند طلا امروز سه‌شنبه ثابت ماند، زیرا دلار آمریکا در جلسه قبل در بالاترین حد سه هفته‌ای خود ثابت ماند و بازدهی آن بالا رفت، در حالی که سرمایه‌گذاران از شرط‌‌بندی بزرگ در آستانه مذاکرات صلح روسیه و اوکراین اجتناب کردند و شاخص دلار نزدیک به بالاترین سطح سه هفته اخیر خود ثابت ماند.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری در ساعت ۸ و ۲۰  دقیقه به وقت شرقی، با افزایش ۴.۱۰ درصدی به یک هزار و ۹۲۶ دلار و ۷۰ سنت رسید و روز گذشته با کاهش ۱۸.۴۰ درصدی با یک هزار و ۹۴۰ دلار معامله شد. همچنین، در بازار معاملات آتی آمریکا، بهای هر اونس طلا با ۰.۲۱ درصد افزایش به یک هزار و ۹۲۷ دلار و ۷۰ سنت رسید و روز گذشته با  ۰.۹۴ درصد کاهش، به یک هزار و ۹۴۱ دلار و ۱۰ سنت رسید.

شاخص اوراق بهادار ۱۰ ساله ایالات‌متحده نزدیک به بالاترین حد سه سال اخیر بود و بازدهی بالاتر هزینه فرصت نگهداری شمش غیر بازده را افزایش می‌دهد. اوکراین هدف اصلی خود را در اولین گفت‌وگوهای رو در رو با روسیه که قرار است روز سه‌شنبه در ترکیه برگزار شود، برقراری آتش‌بس اعلام کرد.

به گزارش رویترز، واردات خالص طلای چین از طریق هنگ‌کنگ ۱۳.۷ درصد کاهش یافت و به پایین‌ترین سطح خود در نزدیک به یک سال گذشته رسید، زیرا تعطیلات سال نو قمری و قیمت‌های بالا تقاضا را کاهش داده است.

ر بازار فلزات ارزشمند دیگر، هر اونس نقره با ۰.۴ درصد افزایش به ۲۴.۹۴ دلار رسید و پلاتین با ۰.۳ درصد افزایش به ۹۸۶.۶۱ دلار رسید، در حالی که پالادیوم  ۰.۸ درصد افزایش یافت و به دو هزار و ۲۵۰ دلار و ۹۷ سنت رسید.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.