یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 14 July , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
قیمت مس ۱۰۹ دلار کاهش یافت
14 شهریور 1402 - 16:28
شناسه : 35754
روز دوشنبه 13 شهریور ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 1.3 درصد افت پیدا کرد و به هشت هزار و 406 دلار رسید.
ارسال توسط : منبع : فلزات آنلاین
پ
پ

به گزارش «فلزات‌نیوز»، قیمت مس در روز ‌دوشنبه ۱۳ شهریور ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز جمعه ۱۰ شهریور ماه، ۱٫۳ درصد معادل ۱۰۹ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۳ درصد رشد را تجربه کرد و به هشت هزار و ۴۰۶ دلار رسید. قیمت مس در روز جمعه ۱۰ شهریور ماه، هشت هزار و ۵۱۵ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز دوشنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱٫۳ درصد معادل ۱۰۹ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، کاهش و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۱ درصد رشد داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۱۳ شهریور ماه، با افزایش سه هزار و ۱۵۰ تنی، از ۱۰۴ هزار و ۲۷۵ تن به ۱۰۷ هزار و ۴۲۵ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز دوشنبه ۱۳ شهریور ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۲۰ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به جمعه ۱۰ شهریور ماه تغییری نداشت.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.