جمعه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Friday, 17 May , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
قیمت مس ۱۱۶ دلار کاهش یافت
26 مرداد 1402 - 8:42
شناسه : 35514
روز سه‌شنبه 24 مرداد ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 1.4 درصد افت پیدا کرد و به هشت هزار و 126 دلار رسید.
ارسال توسط : منبع : فلزات آنلاین
پ
پ

به گزارش «فلزات‌نیوز»، قیمت مس در روز ‌سه‌شنبه ۲۴ مرداد ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه ۲۳ مرداد ماه، ۱٫۴ درصد معادل ۱۱۶ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۱٫۸ درصد افت را تجربه کرد و به هشت هزار و ۱۲۶ دلار رسید. قیمت مس در روز دوشنبه ۲۳ مرداد ماه، هشت هزار و ۲۴۲ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز سه‌شنبه ۲۴ مرداد ماه، ۱٫۴ درصد معادل ۱۱۵ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، کاهش و نسبت به هفته پیشین، ۱٫۷ درصد افت داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۲۴ مرداد ماه، با افزایش چهار هزار و ۷۷۵ تنی، از ۸۵ هزار و ۳۷۵ تن به ۹۰ هزار و ۱۵۰ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز سه‌شنبه ۲۴ مرداد ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۵۶ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به دوشنبه ۲۳ مرداد ماه،با افزایش یک دلار بر تن همراه بوده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.