شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Saturday, 20 April , 2024 ساعت ×
كاهش بار ترافیكی و توسعه زیرساخت ریلی از دستاوردهای مهم پل روگذر فولاد سبا
17 خرداد 1400 - 9:47
شناسه : 13340
مدیرعامل شرکت فولادمبارکه مطرح کرد؛ مدیرعامل شرکت فولادمبارکه در آیین افتتاح و بهره‌برداری اتصال پل ریلی جدید مجتمع فولاد سبا که با حضور احمد سعید بخش، معاون توسعه شرکت فولاد مبارکه، مصطفی عطایی پور، مدیر مجتمع فولاد سبا، هادی نباتی‌نژاد مدیر روابط عمومی شرکت فولادمبارکه، حجت الاسلام والمسلمین قاسم باقریان امام جمعه شهرستان زرین شهر، خدامراد صالحی فرماندار شهرستان لنجان، ابوالقاسم صباغی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان لنجان و تعدادی از اعضای شورای شهر شهرستان لنجان در سالن تشریفات مجتمع فولاد سبا به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، با اشاره به پروژه اتصال پل ریلی جدید مجتمع فولاد سبا به راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: پل راه‌آهن فولاد سبا در گذشته ضمن وجود اشکالاتی در ارتفاع و عرض پل، باعث حادثه آفرینی‌های بسیاری شده است که با ساخت این پل ریلی جدید علاوه بر توسعه زیرساخت ریلی در شهرستان لنجان، بار ترافیکی محور مواصلاتی اصفهان کاهش و از شدت خسارت‌های جرحی و فوتی کاسته خواهد شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولادمبارکه
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شرکت فولادمبارکه با سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد ریالی و نظارت تیم معاونت توسعه این شرکت، پل روگذر خط راه‌آهن فولاد سبا را به بهره‌برداری رساند تا علاوه بر حمل بار مطمئن به مجتمع فولادسازی سبا در راستای مسئولیت اجتماعی از تلفات جرحی و فوتی که در سنوات گذشته در این محور رخ داده است، جلوگیری کند. همچنین خروج محصولات از مجتمع فولاد سبا و ورود مواد اولیه به این مجتمع از این مسیر انجام و سالانه حدود پنج میلیون تن ترافیک بار در این مسیر وجود دارد.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولادمبارکه نیز با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری اتصال پل ریلی جدید مجتمع فولاد سبا به راه‌آهن جدید مجتمع فولاد سبا و راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: در این پروژه تکنیک ساخت، نصب، بهره‌برداری و سرعت عمل مشهود و در راستای افزایش ضریب ایمنی ترافیکی و حمل ونقل محصولات شرکت فولادمبارکه درخور تقدیر است.

توسعه زیرساخت ریلی و کاهش خسارت‌های جرحی و فوتی

عظیمیان گفت: پل راهآهن فولاد سبا در گذشته ضمن وجود اشکالاتی در ارتفاع و عرض پل، باعث حادثه آفرینی‌های بسیاری شده است که با ساخت این پل ریلی جدید علاوه بر توسعه زیرساخت ریلی در شهرستان لنجان، بار ترافیکی محور مواصلاتی اصفهان کاهش و از شدت خسارتهای جرحی و فوتی کاسته خواهد شد.

وی افزود: با مسدود شدن چند ساعته محدوده توانستیم بهره‌برداری پل ریلی جدید مجتمع فولاد سبا را به اتمام برسانیم و در کنار این اتفاق از تعمیرات اساسی برنامه‌ریزی شده این شرکت بازدیدکردیم.

مدیرعامل شرکت فولادمبارکه بیان کرد: افزایش ۳۵ درصدی در شرکت فولادمبارکه و مجموعه‌های وابسته با اصلاحات و تغییرات در تجهیزات محقق می‌شود؛ چراکه براین باوریم به جای تاسیس مجتمع فولادسازی با ارتقا تجیهزات می‌توان تولیدات را افزایش و منجر به اشتغال‌زایی و سودآوری برای سهامداران شد.

اشتغال ۵۰ هزار نفری

عظیمیان عنوان کرد: شرکت فولادمبارکه با هدف‌گذاری و عزمی راسخ ۱۰ پروژه برتر با هزینه ۵۰ هزار میلیارد تومانی را در دستور کار خود قرار داده است تا زمینه اشتغال ۵۰ هزار نفر را در تمامی استان‌های کشور از شمال، جنوب و مرکز فراهم کند.

وی با تاکید بر توسعه پروژه نورد گرم ۲، ادامه داد: با بهره‌برداری از پروژه نورد گرم ۲ می‌توان به نیازهای داخلی تامین ورق دست یافت و امیدواریم در کنار این ابرپروژه توسعه تولید ۳۰ هزار تن الکترود گرافیتی در استان یزد نیز به سرانجام رسد تا به منویات رهبر معظم انقلاب در تحقق شعار سال نایل شویم.

امید آفرینی با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ای

مدیرعامل شرکت فولادمبارکه تصریح کرد: ما همواره در تلاشیم تا با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه امیدآفرینی را به جامعه پمپاژ و شعار ما می‌توانیم را علی‌رغم تمام ناملایمات و تحریم‌های ظالمانه محقق کنیم و با ایفای مسئولیت اجتماعی به فرامین رهبر معظم انقلاب را جامه عمل بپوشانیم.

عظیمیان در پایان با اشاره به مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت در جامعه، خاطرنشان کرد: شرکت فولادمبارکه علاوه بر رکورد در تولید و به عنوان بزرگ‌ترین واحد فولادسازی کشور از مسئولیت اجتماعی غافل نیست که یکی از نمونه‌های بارز آن تامین اکسیژن رایگان مراکز درمانگر کرونا است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.