دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024 ساعت ×
لزوم تامین سوخت زمستانی توسط وزارت نفت
06 شهریور 1400 - 11:30
شناسه : 16669
وزیر نفت مطرح کرد؛ وزیر نفت طی نشستی با مدیران ارشد و کارکنان صنعت نفت در سالن شهید بهشتی وزارت نفت، ضمن قدردانی از حضور همه مدیران و دست‌اندرکاران مجموعه نفت، تامین سوخت زمستانی را به‌عنوان نخستین دستور کار وزارت نفت مطرح کرد و گفت: تشکیل نشست‌های تامین سوخت زمستانی از روز شنبه ششم شهریورماه آغاز و مشکلات و چالش‌های پیرامون آن پیگیری خواهد شد.
ارسال توسط : منبع : شانا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، جواد اوجی وزیر نفت در این نشست، اظهار داشت: تامین سوخت زمستانی و نیروگاه‌ها از جمله دغدغه‌های اصلی وزارت نفت است که از روز شنبه نشست‌هایی برای برون رفت از این مشکل برگزار می‌شود. لذا مقرر شد در آینده نشست‌هایی نیز با حضور علی‌اکبر محرابیان، وزیر نیرو برگزار و مسئله تامین سوخت نیروگاه‌ها به‌صورت منظم و حساب شده حل و فصل شود.

وی با اشاره به برگزاری نخستین نشست هییت دولت که روز پنجشنبه برگزار شد، افزود: در این نشست همه وزیران عهدنامه‌ای را امضا کردند که براساس آن همگی ملزم و پایبند به انجام همه تعهدها و برنامه‌های کاری زیرمجموعه خود خواهند بود.

وزیر نفت در پایان با اشاره به اینکه صنعت نفت به‌عنوان خط مقدم جبهه اقتصادی است، خاطرنشان کرد: دغدغه بیشتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی تامین بودجه مورد نیاز کشور از محل فروش نفت است که امیدوارم بتوانیم با تدابیر حساب شده به این موضوع جامعه عمل بپوشانیم. در همین راستا خواستاریم که پیام بنده را به همه دوستان، کارکنان و مدیران صنعت نفت برسانید تا همه با هم عهد ببندیم برای حل مشکلات این صنعت تمام توان خود را به‌کار گیریم.

بر اساس این گزارش، نخستین نشست شورای معاونان وزارت نفت با حضور جواد اوجی نیز در محل این وزارتخانه برگزار شد و مدیران و معاونان گزارشی از نحوه عملکرد خود طی سال‌های اخیر ارائه کردند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.