شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳ Saturday, 15 June , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
لزوم تسریع در اجرای فاز ۴ کنسانتره مس سونگون
08 آذر 1400 - 10:06
شناسه : 21064
مدیرعامل شرکت مس در مراسم تودیع و معارفه مدیر مجتمع مس سونگون که به صورت ویدیو کنفرانس در دفتر تهران برگزار شد، از زحمات صادقانه علی بیات ماکو مدیر پیشین مجتمع مس سونگون تقدیر کرد و خطاب به جهانگیر رضوی مدیر جدید مجتمع مس سونگون، گفت: امیدوارم با تمام وجود و تلاش شبانه‌روزی مجموعه مس سونگون را به سمتی که بایسته و شایسته هست هدایت کرده و شرایط بهتری را نسبت به گذشته فراهم کنید.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در تشریح دلایل انتخاب مدیر جدید مجتمع مس سونگون، اظهار داشت: جهانگیر رضوی فردی تحصیلکرده، بحران دیده و خاک خورده است و بدنه و سیستم را می‌شناسد و سالهاست که در شرکت ملی مس کار کرده است؛ مدیر جدید از دل  مجموعه انتخاب شد تا باعث ایجاد حس قوی‌تری در مجموعه مس سونگون شود.

وی در رابطه با تشکیل هیات اجرایی مجتمع سونگون متشکل از ۳ نفر؛ که در شرکت مس نیز فعالیت می‌کنند؛ افزود: هر اندازه هیات اجرایی قوی‌تر و محکم‌تر عمل کند، به‌طور قطع  نظم و انضباط بهتر رعایت می‌شود؛ چراکه معتقدیم رقابت بین مجتمع‌ها منجر به تزریق پویایی به آن‌ها خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از همه پرسنل  و مدیران مجتمع سونگون خواست تا با همدلی و حمایت و پشتیبانی از مدیر جدید سونگون زمینه را برای ارتقاء و پیشرفت مجتمع بیش از گذشته فراهم کنند.

سعدمحمدی با بیان اینکه مدیر جدید مجتمع مس سونگون به مانند مدیر قبلی از حمایت قطعی برخوردار است، گفت: هیات اجرایی نیز به طور قطع از حمایت و کمک به مدیر مجتمع دریغ نمی‌کند. لذا از آنجایی که توسعه منجر به حیات و پویایی مجموعه می‌شود پروژه‌های ذوب، پالایش و لیچینگ، کنسانتره فاز ۳  بسیار حائز اهمیت است و توسعه پروژه‌ها بر همین اساس ضرورت دارد.

وی در پایان خواستار سرعت بخشیدن به شروع فاز ۴ کنسانتره مجتمع سونگون شد و خاطرنشان کرد: با توجه برنامه‌ریزی‌ها و سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته برای تولید ۱۲۰ هزار تن آند، نیاز به تولید حداقل ۶۰۰ هزار تن کنسانتره مس است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.