پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳ Thursday, 18 July , 2024 ساعت ×
لغو سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران به دلیل شیوع کرونا
10 دی 1399 - 9:14
شناسه : 4461
انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران طی اطلاعیه ای در خصوص برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران اعلام کرد که این رویداد به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاده است.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از انجمن فولاد ایران در این اطلاعیه آمده است:

ضمن آرزوی سلامتی برای همه همکاران عزیزمان در زنجیره آهن و فولاد و پیرو پیگیری‌های تولیدکنندگان و تامین کنندگان زنجیره آهن و فولاد کشور، به اطلاع می‌رساند به دلیل شرایط خاص کشور در رابطه با بحران کرونا و محدودیت های ایجاد شده در این خصوص، برگزاری “سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران” در تاریخ مرسوم سالیان گذشته (۲۳ دیماه) برگزار نخواهد شد.
لذا ضمن سپاس از توجه ویژه تولیدکنندگان آهن و فولاد کشور، تامین کنندگان داخلی، شرکت های دانش بنیان و مقامات و مسئولین دولتی و حاکمیتی به مقوله بومی سازی، توسعه تکنولوژی و حداکثر استفاده از توان داخلی که در ۳ سال اخیر منتج به صرفه جویی ارزی ۲ میلیارد دلاری در صنعت فولاد کشور شده است، به اطلاع می‌رساند نظر به مقدمات متعدد لازم برای این رویداد ملی،  امکان برگزاری “سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران” در دی ماه سال جاری میسر نمی‌باشد.
انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در تلاش است با بهبودی نسبی وضعیت پاندمی ویروس کرونا در کشور و با اخذ موافقت لازم از مراجع ذیربط، نسبت به برگزاری این رویداد ملی در زمان مناسب اقدام نماید. بدیهی است زمان و نحوه برگزاری هر چه باشکوه تر این رویداد ملی متعاقباً از سوی این انجمن اعلام خواهد گردید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.