دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024 ساعت ×
مجتمع سنگ‌آهک پیربکران از برنامه تولید ۹ماهه خود عبور کرد
17 دی 1401 - 9:34
شناسه : 32419
مدیر مجتمع سنگ آهک پیربکران خبر داد: حمید منتظری هدش، مدیر مجتمع سنگ‌آهک پیربکران با بیان این که تولید در مجتمع سنگ‌آهک پیربکران تا پایان آذرماه به ۷۰۰ هزار تن رسیده است گفت: این مجتمع نسبت به برنامه تولید خود 186 درصد جلوتر است.
ارسال توسط : منبع : پایگاه خبری تجارت، معدن و فولاد
پ
پ

به گزارش فلزات نیوز، حمید منتظری هدش توضیح داد: برنامه تولید مجتمع سنگ‌آهک پیربکران برای ۹ماهه سال ۱۴۰۱، شامل ۳۷۵ هزار تن سنگ‌آهک بوده که این مجتمع در طول این مدت موفق به تولید ۷۰۰ هزار تنی شده است.

وی افزود: در ۹ماهه سال جاری ما همچنین موفق به ثبت افزایش تولید سنگ‌آهک نسبت به ۹ماهه سال ۱۴۰۰ شدیم.

مدیر مجتمع پیربکران ادامه داد: بر این مبنا تولید سنگ‌آهک مجتمع پیربکران با افزایش ۱۳.۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۷۰۰ هزار و ۵۴۵ تن رسید.

وی تصریح کرد: همچنین طی ۹ماهه سال جاری از ابتدای فروردین تا پایان آذر ماه، فروش حجمی این مجتمع به ۶۳۲ هزار و ۹۴۵ تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۱۲ درصدی نشان می‌دهد.

منتظری همچنین در ادامه تاکید کرد: استخراج ماده معدنی در مجتمع هم در ۹ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۰ افزایش ۲۶ درصدی داشته است.

وی خاطرنشان کرد: استخراج ماده معدنی در حالی در ۹ماهه سال جاری به ۷۰۰ هزار و ۵۴۵ تن رسید که در مدت مشابه سال گذشته ۵۵۴ هزار و ۶۸۳ تن بود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.