دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
مجمع عادی سالیانه شرکت ملی مس برگزار شد
31 تیر 1400 - 10:09
شناسه : 15381
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مس برای سال مالی منتهی به 30 اسفند 1399، روز سه‌شنبه 29 تیرماه با حضور ارکان مجمع از جمله هیات رییسه، سهامداران عمده، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس و بازرس قانونی در محل شرکت ملی صنایع مس ایران به صورت آنلاین و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : مس پرس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، دستور جلسه مجمع‌‌عمومی عادی سالیانه شرکت ملی صنایع مس شامل استماع گزارش عملکرد هییت‌مدیره برای سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت در مورد حساب‌ها و عملکرد سال مالی مذکور، بررسی و تصویب ترازنامه و سایر صورت‌های مالی مربوط به این سال، تصمیم‌گیری در خصوص سود تقسیمی، انتخاب اعضای هییت‌مدیره، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی‌البدل برای سال مالی ۱۴۰۰ بود.

همچنین موسسه حسابرسی ایران مشهود همچنان به عنوان حسابرس قانونی این شرکت انتخاب و شرکت موسسه دش و همکاران به عنوان علی البدل مشخص شدند. علاوه بر این با تصویب مجمع عمومی روزنامه کثیرالانتشار «دنیای اقتصاد» و روزنامه «جهان صنعت» به عنوان روزنامه رسمی شرکت مس در سال مالی ۱۴۰۰ انتخاب شده‌اند.

در پایان این جلسه انتخاب اعضای هییت‌مدیره در دستور کار قرار گرفت که بر این اساس، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، موسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران، شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین، شرکت فولادمبارکه و شرکت سرمایه‌گذاری خراسان جنوبی به‌ عنوان هییت‌مدیره جدید شرکت ملی صنایع مس ایران معرفی شد.

شایان ذکر است که در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی صنایع مس ایران، سود نهایی ۲۸ تومان به ازای هر سهم تعیین شد. همچنین طبق اظهار نظر حسابرس بعد از نه سال صورت‌های مالی شرکت در سال ۱۳۹۹ بند حسابرس نداشت.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.