جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 21 June , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
مدیر مجتمع مس سونگون منصوب شد
15 مرداد 1401 - 11:16
شناسه : 30969
معبود عباس‌زاده با حکم علی رستمی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، به عنوان مدیر مجتمع مس سونگون منصوب شد.
ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، علی رستمی در مراسم تکریم و تودیع جهانگیر رضوی و معارفه معبود عباس‌زاده که عصر روز جمعه ۱۴ مرداد ماه برگزار شد، از زحمات ارزشمند رضوی در طول تصدی پست مدیریت مجتمع تقدیر کرد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، با اشاره به اینکه عباس‌زاده فردی متدین، جوان و شایسته است، بیان کرد:  امیدوار هستم وی با کار جهادی بتواند در جایگاه جدید، سبب خیر در منطقه شود و مجتمع مس سونگون را در نیل به افق ترسیمی خود و خدمت‌رسانی به کشور و مردم شریف منطقه به عنوان مجموعه‌ای سرآمد و کارآمد یاری کند.

همچنین جهانگیر رضوی به عنوان مشاور امور مهندسی و ساخت داخل مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران منصوب شد.

گفتنی است معبود عباس‌زاده، متولد روستای کرویق شهرستان ورزقان، مدرس دانشگاه و دارای مدرک تحصیلی دکترای مدیریت بازرگانی از دانشگاه یزد است و ترجمه و تالیف بیش از ۱۰ کتاب در حوزه مدیریت استراتژیک را در پرونده علمی خود دارد.

همچنین از سوابق اجرایی وی می‌توان به معاونت راهبری هلدینگ‌های شستا، مدیریت سرمایه‌گذاری و توسعه اقتصادی شستا، مدیریت برنامه‌ریزی و نظارت بر شرکت‌های صندوق بازنشستگی صدا و سیما، عضو هیئت‌مدیره شرکت نفت ستاره خلیج فارس، مدیریت و فعالیت در نظام بانکی و بیمه‌ای و بازار سرمایه و مشاور و مدیر پروژه‌های طراحی سند راهبردی صنایع معدنی و صنعتی اشاره کرد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.