یکشنبه, ۱۷ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 7 July , 2024 ساعت ×
مراسم تکریم و معارفه‌ معاونان سابق و جدید بهره‌برداری فولاد خراسان برگزار شد
01 دی 1399 - 12:34
شناسه : 3695
در مراسمی که پیش از ظهر امروز، یکم دی ماه 1399 برگزار شد، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان از تلاش‌های حمیدرضا زارع، معاون پیشین «بهره‌برداری» این شرکت قدردانی و فرشید فضیلتی را به جای وی به این سمت منصوب کرد.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خراسان، در این مراسم که با حضور معاونان منابع انسانی و امور اجتماعی، طرح و توسعه، مالی و امور اقتصادی، برنامه‌ریزی و فناوری و بازاریابی و فروش و نیز مدیران حراست، روابط عمومی و مدیر دفتر حوزه مدیریت در دفتر مدیرعامل برگزارشد، کسری غفوری با قدردانی از زحمات و تلاش‌های  معاون پیشین بهره‌برداری، که به کسوت بازنشستگی نائل شده است، اظهار داشت: مسیر حرکت حوزه بهره‌برداری در راستای پیشبرد اهداف سازمان و ارتقای تولید شایسته قدردانی و سپاس است.
وی همچنین ضمن آرزوی توفیق برای فرشید فضیلتی در عرصه معاونت بهره‌برداری، اظهار امیدواری کرد که با بهره‌گیری از توانمندی‌های این مدیر جوان در مسیر اهداف سازمان، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش در عرصه تولید باشیم.
گفتنی است زارع در دوران خدمت خود از سال ۱۳۷۸ در پست‌هایی همچون کارشناس تولید فولاد، سرپرست شیفت امور بهره‌برداری، رئیس تولید و مدیریت نورد و فولادسازی خدمت کرده و آخرین سمت وی معاون بهره‌برداری فولاد خراسان بود.
فرشید فضیلتی که از این پس با حکم کسری غفوری در سمت معاون بهره‌برداری انجام وظیفه خواهد کرد، از سال ۱۳۷۹ به استخدام فولاد خراسان درآمده و تاکنون در پست‌های کارشناس فولادسازی، سرپرست شیفت تعمیرات مکانیک، رئیس نگهداری و تعمیرات فولادسازی و مدیریت احیا مستقیم خدمت کرده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.