پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 13 June , 2024 ساعت ×
مرکز توسعه و ارتقای سلامت توسط فولاد سنگان افتتاح شد
15 دی 1399 - 9:00
شناسه : 4816
مرکز « توسعه و ارتقا سلامت » توسط شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان با همکاری فرمانداری خواف و دانشگاه تهران، با هدف ارایه خدمات درمانی و مشاوره ای راه اندازی شد.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از روابط عمومی فولاد سنگان، این مرکزبرای نخستین بار در حوزه فعالیت های مربوط به معین اقتصادی و با مشارکت دانشگاه تهران و فرمانداری خواف در راستای طرح توسعه و آبادانی شهرستان خواف و با هدف ارایه خدمات درمان های فردی و گروهی ، بهبود شاخص های سلامت روان و همچنین ارایه خدمات درمانی بیماری ژنتیکی ، در شهرستان خواف راه اندازی گردید.
گفتنی است در این مرکز سلامت، خدماتی از قبیل روان پزشک، روان شناس، پزشک ژنتیک و مشاور ژنتیک، آماده ارائه خدماتی نوین به مردم محروم این منطقه می باشند.
 این شرکت در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و حضور هدفمند در شهرستان خواف، نخستین مرکز مشاوره و توسعه سلامت را با هدف ارتقای سطح سلامت خانواده ها افتتاح و با هدف احیای مسئولیت های اجتماعی و در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و عینیت بخشیدن به بیانیه گام دوم انقلاب، مصمم در حل مشکلات با هدف توسعه پایدار خواهد بود. فولاد سنگان بعنوان عضوی از گروه فولاد مبارکه همواره نگاه توسعه محور به اجتماع را بعنوان یک هدف در نظر داشته و سعی نموده همگام با تولیدی ایمن و پایدار، عمل به مسئولیت های اجتماعی را سرلوحه امور قرار دهد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.