سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ Tuesday, 16 April , 2024 ساعت ×
مسیر بی‌انتهای توسعه و تعالی در شرکت فولاد هرمزگان
28 تیر 1402 - 14:43
شناسه : 35073
مدیر مهندسی صنایع شرکت فولاد هرمزگان مطرح کرد: مدیر مهندسی صنایع شرکت فولاد هرمزگان از آغاز فرایند تدوین اظهارنامه برای حضور در ارزیابی جایزه ملی تعالی سازمانی 1402 خبر داد و گفت: تعالی در رویکرد مدیریتی فولاد هرمزگان مسیری روشن و بی‌انتهاست.
ارسال توسط : منبع : شرکت فولاد هرمزگان
پ
پ

به گزارش «فلزات‌نیوز»، مرضیه حمیدی بیان کرد: با توجه به اینکه فولاد هرمزگان به‌ عنوان سازمانی که گام در مسیر تعالی نهاده است، باید خود را در معرض ارزیابان زبده خارج از سازمان قرار دهد؛ بنابراین در نظر داریم امسال نیز در فرایند ارزیابی تعالی سازمانی شرکت کنیم و بتوانیم با کسب امتیازات بیشتر، جایگاه مناسبی را نسبت به دوره‌های گذشته به دست آوریم.

وی در خصوص فرایند شرکت در جایزه ملی تعالی سازمانی توسط فولاد هرمزگان، عنوان کرد: با توجه به اینکه مقرر شده طبق سال‌های گذشته در جایزه ملی تعالی سازمانی شرکت کنیم، فرایند شرکت در این مراسم را آغاز کرده‌ایم. در این خصوص، اقدامات مقدماتی برای دستیابی به این هدف از جمله هماهنگی با واحدهای ذی‌ربط، هماهنگی با مشاور، برنامه‌ریزی و تشکیل جلسات صورت گرفته است.

مدیر مهندسی صنایع شرکت فولاد هرمزگان با بیان اینکه اوایل تیر ماه امسال، نخستین جلسات تدوین و به‌روزرسانی اظهارنامه آغاز و تا پایان شهریور ماه نیز به اتمام خواهد رسید، گفت: طی این سلسله جلسات، اظهارنامه‌های سال‌های قبل با رویکردهای تازه مورد ارزیابی و اصلاح قرار می‌گیرند و نتایج حاصله به‌روزرسانی و در اظهارنامه امسال درج می‌شود.

حمیدی اظهار داشت: انتظار داریم در پایان شهریور ماه، اظهارنامه تعالی فولاد هرمزگان تهیه و به دبیرخانه تعالی سازمانی ارسال شود. به‌ طور قطع برای کسب نتایج مورد انتظار به‌ صورت موازی فرایند خودارزیابی، تدوین و اجرای پروژه‌های بهبود و کسب آمادگی لازم برای بازدیدهای میدانی ارزیابان نیز انجام خواهد شد.

وی با اشاره به دیگر نکات فرایند ارزیابی تعالی سازمانی و با تاکید بر اینکه فولاد هرمزگان در سال ۱۴۰۰ در نوزدهمین دوره جشنواره تعالی سازمانی موفق به کسب تندیس بلورین شده بود، ادامه داد: در سال جاری با برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های صورت‌ گرفته، بر بهبود فرایند تهیه اظهارنامه، اجرا و به سرانجام رساندن پروژه‌های بهبود و بازدید میدانی ارزیابان متمرکز شده‌ایم تا بتوانیم ضمن کسب امتیازات بیشتر، جایگاه بهتری نسبت به دوره‌های قبل کسب کنیم.

مدیر مهندسی صنایع شرکت فولاد هرمزگان در پایان از رهنمودها و حمایت‌های مدیرعامل و معاونت‌های شرکت و همچنین از مدیران و سایر همکاران که برای به سرانجام رسیدن پروژه تعالی سازمانی تلاش می‌کنند، قدردانی و خاطرنشان کرد: از آنجا‌یی که تعالی موضوعی سازمان‌ شمول است، معتقدیم با همراهی و کمک فرد‌ فرد همکاران گرامی این تلاش‌ها برای تعالی روزافزون شرکت فولاد هرمزگان به بار خواهد نشست.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.