سه شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۴۰۳ Tuesday, 9 April , 2024 ساعت ×
مشارکت ۱۰۴ شرکت داخلی در شانزدهمین دوره «ایران کان مین»
11 بهمن 1399 - 12:10
شناسه : 5982
شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راه‌سازی و صنایع وابسته( ایران کان مین ۱۳۹۹) با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت آغاز به کار کرد.
ارسال توسط : منبع : وزارت صمت
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، علیرضا رزم‌حسینی پس از افتتاح این نمایشگاه در بازدید از بخش‌های مختلف آن، از نزدیک با تولیدکنندگان و فعالان این حوزه گفتگو کرد و در جریان مهم‌ترین ظرفیت‌ها، مسایل، دغدغه‌ها و مشکلات آنها قرار گرفت.
«ایران کان مین ۱۳۹۹» به مدت چهار روز، از یازدهم تا چهاردهم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران دایر خواهد بود.
در این دوره از نمایشگاه که شانزدهمین دوره آن می‌باشد، ۱۰۴ شرکت آخرین توانمندی‌ها و محصولات خود را در ۴ سالن مجزا در نمایشگاه بین‌المللی تهران در معرض نمایش گذاشتنه‌اند.
کالاهای ارائه شده در این نمایشگاه؛ ماشین‌آلات معدنی و متعلقات، دستگاه‌ها، تجهیزات و ماشین‌آلات خاکبرداری، انواع ماشین‌آلات و تجهیزات حفاری، سنگ‌های قیمتی و گرانبها، سیستم‌های تهویه معادن، نرم‌افزارها و سیستم‌های پردازش‌داده‌های معدنی، تکنولوژی‌های نوین در صنعت و معدن، انواع کمپرسور و پمپ، شرکت‌ها و پیمانکاران معدنی و …هستند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.