دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
معاون سازمان برنامه و بودجه از مناطق عملیاتی فلات قاره بازدید کرد
16 اردیبهشت 1400 - 12:22
شناسه : 11790
معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه همچنین در بازدید از مناطق عملیاتی شرکت نفت فلات قاره ایران، گفت: پیگیری مشکلات کارکنان عملیاتی و اعتبارات لازم برای اجرای طرح‌های بازسازی و توسعه‌ای در دستور کار سازمان برنامه و بودجه قرار دارد.
ارسال توسط : منبع : شانا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، در بازدید حمید پورمحمدی معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه جمعی از مسئولان این سازمان به پایانه شناور فرآورشی (FPSO) کوروش و سکوی نفتی سلمان که روز پنجشنبه انجام شد، ضمن آشنایی با روند فعالیت‌های کارکنان شرکت نفت فلات قاره ابراز امیدواری کرد با پیگیری‌های انجام‌شده مشکلات کارکنان صنعت نفت دریایی ایران برطرف شود.

علیرضا سلمان‌زاده، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران نیز در این بازدید گزارش کاملی از اقدام‌ها و فعالیت‌های انجام‌شده از سوی کارکنان این شرکت در بهره‌برداری و استخراج نفت و گاز خلیج فارس ارائه کرد.

این گروه در این سفر یک‌روزه ضمن بازدید از منطقه عملیاتی کیش و ارائه توضیحات لازم پیرامون روند کار در این منطقه، به لاوان رفتند و در نشستی با بهروز علی‌آبادی رییس منطقه لاوان درباره مهم‌ترین مشکلات و چالش‌های کارکنان مناطق عملیاتی بحث و بررسی شد.

در این راستا سکوی بهره‌برداری سلمان، مقصد بعدی این گروه بود که طی آن شهرام شریفی، معاون سکوی سلمان گزارش کاملی درباره روند فعالیت‌ها، مشکلات و چالش‌های کارکنان اقماری ارائه داد.

پورمحمدی در پایان این سفر ضمن تمجید از تلاش‌های کارکنان صنعت نفت دریایی ایران در ایجاد ارزش‌افزوده و تولید ثروت برای کشور، پیگیری مشکلات کارکنان عملیاتی و اعتبارات لازم در اجرای طرح‌های بازسازی و توسعه‌ای را در برنامه‌های آن سازمان قرار داد.

شایان ذکر است که علیرضا سلمان‌زاده نیز از نگاه ویژه سازمان برنامه و بودجه در اصلاح بودجه تخصیص یافته به این شرکت قدردانی کرد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.