پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳ Thursday, 18 July , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
منصرف شدن بی اچ پی از طرح توسعه ۲٫۱ بیلیون دلاری معدن مس المپیک دَم
10 آبان 1399 - 5:00
شناسه : 896
شرکت معدنکاری متنوع-کار جهانی بی اچ پی گفته است که این شرکت از پیشبرد پروژه توسعه 2.1 بیلیون دلاری در معدن المپیک دم در استرالیای جنوبی صرف نظر کرده، چون اقتصاد این پروژه با «چالش‌هایی» روبرو شده است.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه ،گزینه بی اف ایکس، که نخستین بار در ۲۰۱۷ اعلام شد، بر توسعه سریع ناحیه پر عیار ساوترن ماین متمرکز بود و تولید مس معدن را به ۳۳۰ هزار تن در سال افزایش می داد. بی اچ پی در آخین گزارش خود گفت: این شرکت بیش از ۴۰۰کیلومتر حفاری زیر زمینی مورد نظر در مطالعات پروژه بی اف ایکس را تکمیل کرده و در حال حاضر درک بهتری از تغییر پذیری این کانسار دارد.
این شرکت اعلام کرد: «ما به این نتیجه رسیده‌ایم که بهترین کار برای ما در حال حاضر حرکت از طریق سرمایه‌گذاری‌های هدفمند برای رفع اشکالات، ارتقاء کارخانه و مدرنیزه کردن زیر ساخت‌های‌مان است.» در طول دو سال آینده، تمرکز شرکت بر تکمیل برنامه انسجام عملیاتی المپیک دم برای پشتیبانی از عملیات‌هایی با ثبات‌تر و تولید مس مورد انتظار بیش از ۲۰۰ هزار تن در سال خواهد بود.
بی اچ پی در پایان گزارش خود گفت: »فرصت بلند مدت برای المپیک دم، با توجه به درک بالاتر ما از منابع در اس ام آ و نتایج امیدوار‌کننده اوک دَم که مبنایی قوی برای به عمل درآوردن  پتانسیل رشد کامل این دارایی فراهم می کند، بدون تغییر خواهد ماند.»

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.