شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳ Saturday, 15 June , 2024 ساعت ×
منطقه ویژه خلیج فارس در نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری حضور دارد
04 آبان 1400 - 12:42
شناسه : 19659
منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در راستای برجسته‌سازی این منطقه‌ی عظیم اقتصادی در نمایشگاه و همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور حضور یافت.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی منطقه ویژه خلیج فارس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، حسن خلج طهرانی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس ضمن اعلام حضور این منطقه در نمایشگاه و همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، اظهار داشت: در راستای جذب سرمایه‌گذار و معرفی فرصت‌های ویژه‌ی سرمایه‌گذاری در این نمایشگاه حضور یافته‌ایم.

وی افزود: این رویداد با هدف ایجاد رابطه تکمیلی بین صنایع، مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی برگزار شده است و امیدواریم با تقویت این تعاملات زمینه برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و ایجاد رونق اقتصادی بیشتر در کشور فراهم شود.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در پایان خاطرنشان کرد: این نمایشگاه از سوم لغایت پنجم آبان ماه در جزیره کیش با حضور و مشارکت تمامی مناطق آزاد، ویژه و با مشارکت حوزه تامین مالی و بازار سرمایه برگزار می‌شود و پیش‌بینی می‌کنیم این نمایشگاه بتواند در عملی کردن منویات مقام معظم رهبری مبنی بر «تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» یاری کند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.