شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Saturday, 18 May , 2024 ساعت ×
موفقیت شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در حمل مواداولیه فولادی
28 تیر 1400 - 14:48
شناسه : 15283
مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک گفت: این شرکت توانست رکورد بی‌سابقه حمل مواد اولیه فولادی را در چهارماه اول سال۱۴۰۰ را بشکند.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک، اظهار داشت: دستیابی بی‌سابقه به رکورد حمل چهار ماهه، نسب به سال‌های اخیر با همت و پشتکار کارکنان شرکت فولاد لجستیک و حمایت‌های مستمر و رهنمودهای مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان محقق شد.

وی با بیان اینکه با تلاش صورت گرفته در شرکت فولاد لجستیک از ابتدای امسال، آمار و اعداد نشان دهنده‌ی رشد ۱۵ درصدی در زمینه‌ی حمل نسبت به میانگین پنج سال گذشته در همین بازه زمانی است، افزود: خوشبختانه توانستیم بیشترین حمل ۵ سال گذشته را داشته باشیم و میزان حمل در چهار ماه سال جاری به بیش از دو میلیون دویست هزار تن رساندیم. لذا دستیابی به این میزان حمل نتیجه همبستگی و تکیه بر توانایی کارکنان و مدیران این شرکت بوده است.

مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک با اشاره به محدودیت‌هایی که به دلیل قعطی برق، تحریم‌ها و شیوع ویروس کرونا ایجاد شده است، گفت: تلاش کرده‌ایم علی‌رغم وجود این محدودیت‌ها، در مسیر پیشبرد اهداف در هلدینگ فولاد خوزستان گام برداریم. خدا را شاکریم که در طلیعه‌ی سال ۱۴۰۰ که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» نام‌گذاری شده است، گام‌های استواری در راستای تحقق شعار سال برداریم.

قبادی در پایان خاطرنشان کرد: همه توانایی خود را برای افزایش میزان حمل و نقل مواد اولیه فولادی به کار می‌گیریم و از هیچ تلاشی در این مسیر دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.