چهارشنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۲ Wednesday, 31 May , 2023 ساعت ×
موفقیت فولاد خوزستان در افزایش تولید ماهانه شمش تختال
03 آبان 1400 - 9:21
شناسه : 19556
معاون بهره‌برداری شرکت فولاد خوزستان گفت: فولاد مردان با تعبیر شعار سال رکورد تولید ماهیانه شمش تختال را پس از دو سال شکستند.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، محمود لندی معاون بهره‌برداری شرکت فولاد خوزستان، اظهار داشت: با تلاش کارکنان شرکت فولاد خوزستان و برنامه‌ریزی مدون و براساس نیاز بازار، با تولید ۱۷۹ هزار و ۲۱۲ تن شمش تختال، رکورد ماهیانه تولید این محصول راهبردی شکسته شد. البته رکورد تولید پیشین در فروردین ماه سال ۱۳۹۷ به میزان  ۱۶۸ هزار و ۳۵۵ تن بود.

وی تولید مستمر و متناسب با نیاز بازار را راهبرد اصلی فولاد خوزستان دانست و افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به نام «تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» نام‌گذاری شده است، علی‌رغم محدودیت‌های مختلف توانستیم محصولاتی با کیفیت روانه بازار کنیم و ضمن تامین نياز شرکت‌های نوردی داخلی، صادرات هم داشته باشیم.

معاون بهره‌برداری شرکت فولاد خوزستان در پایان با اشاره‌ به طرح‌های در دست اجرا، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با نگاه توسعه‌ای مدیرعامل و هییت‌‌مدیره سه طرح عظیم احداث ماشین ریخته‌گری اسلب، کارخانه اکسیژن و  نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی کلنگ‌زنی شدند که با راه‌اندازی و در مدار قرار گرفتن این طرح‌ها، علاوه بر افزایش توان تولید، ثبات تامین انرژی مورد نیاز مجموعه نیز تامین می‌شود.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.