یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 23 June , 2024 ساعت ×
نشست مدیران ذوب‌آهن با مدیران بانک‌های کشور
10 آذر 1400 - 9:59
شناسه : 21183
معاون مالی و اقتصادی شرکت ذوب‌آهن که در راس هیاتی از مدیران و کارشناسان مالی و اقتصادی این شرکت در همایش و نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی (کیش اینوکس)حضور دارد در حاشیه این رویداد مهم طی نشستی با مدیران عامل و مدیران ارشد از جمله بانک‌های ملت، تجارت، رفاه کارگران و کارآفرین، مشکلات و محدودیت‌های موجود و راهکارهای افزایش تعاملات فی مابین را بررسی کردند.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی ذوب‌آهن
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، احمد سلیمی معاون مالی و اقتصادی شرکت در نشست با رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت با اشاره به عملکرد این بانک و سرعت ارائه خدمات برای تامین نیازهای شرکت در بخش ارزی و تامین کالاهای ضروری با وجود شرایط تحریم‌های ظالمانه از کارکنان این بانک به عنوان کارکنانی حرفه‌ای نام برد و افزایش سطح تعاملات فی‌مابین در آینده نزدیک را خواستار شد.

وی از بانک ملت به عنوان یکی از بهترین و بزرگ‌ترین بانک‌ها در شبکه بانکی کشور یاد کرد و با تاکید بر لزوم افزایش سطح همکاری بانک ملت و شرکت ذوب‌آهن اصفهان اظهار امیدواری کرد که این همکاری‌ها طی سال جاری در حوزه‌های مختلف تقویت شود.

رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت نیز با اشاره به سطح همکاری‌های این بانک و ذوب‌آهن اصفهان در سنوات دور، از این شرکت به عنوان یکی از مشتریان استراتژیک بانک ملت نام برد. همچنین راهکارهایی را برای گسترش سطح همکاری‌های دو مجموعه در دو حوزه بانکی و همچنین همکاری‌های مشترک ارائه کرد.

معاون مالی و اقتصادی شرکت و هیات ذوب‌آهن در نشست با مهدی علیشاهی عضو هییت‌مدیره بانک کارآفرین راهکارهای افزایش سطح همکاری را بررسی کردند.

 تامین نقدینگی امکان تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر را دارد

ابراهیم علیخانی مدیر مالی شرکت ذوب‌آهن در این نشست برنامه‌های افزایش تولید، تامین سرمایه ثابت و در گردش توسط سیستم بانکی کشور را عامل مهمی برای ادامه اجرای پروژه‌های صنعتی کشور دانست و گفت: برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدتی که شرکت ذوب‌آهن اصفهان تدوین کرده است در صورت تامین نقدینگی مورد نیاز، ضمن کاهش ارزبری در کشور امکان تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر و همچنین ارتقای ظرفیت‌های نقدینگی شرکت را نیز در آینده فراهم‌ خواهد کرد.

تعامل با اشخاص حقوقی باعث جذب منابع ارازن قیمت می‌شود

مهدی علیشاهی عضو هییت‌مدیره بانک کارآفرین نیز با بیان اینکه جذب منابع برای بانک بسیار با اهمیت است، بیان کرد: همکاران با اتکا به ظرفیت‌ها و امتیازات بانک باید برای دستیابی به جایگاه واقعی و شایسته در نظام بانکی تلاش کنند.

وی در پایان یکی از عوامل مهم در این زمینه را جذب منابع ارزان قیمت دانست و خاطرنشان کرد: یکی از راه‌های جذب منابع ارزان قیمت، بازاریابی و تعامل با اشخاص حقوقی است؛ چراکه این اشخاص هم زمینه حضور مشتریان جدید به بانک را فراهم نموده و هم با تزریق منابع ارزان قیمت به بانک و دریافت خدماتی چون تسهیلات و تعهدات، به افزایش و ارتقا درآمدها و نهایتا تقویت جایگاه بانک کمک می‌کنند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.