جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 9 June , 2023 ساعت ×
نگاهی به دو ویژگی منحصر به فردا آزمون استخدامی فولاد خراسان
13 آذر 1400 - 11:37
شناسه : 21300
مدیرعامل فولاد خراسان روز جمعه ۱۲ آذرماه با حضور در حوزه‌های مختلف برگزاری آزمون استخدامی این شرکت در نیشابور، از نزدیک روند برگزاری آزمون را ارزیابی کرد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خراسان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، کسری غفوری مدیرعامل فولاد خراسان در حاشیه این بازدید با بیان اینکه برگزاری آزمون ورودی، بستر اولیه شایسته گزینی، عدالت استخدامی و شفافیت در به کارگیری منابع انسانی با ارزش شرکت است، اظهار داشت: امیدوارم بهترین‌ها در این امتحان به موفقیت دست یابند و به عنوان همکاران ما، آینده بزرگ‌ترین قطب صنعتی شرق کشور را به دست بگیرند.

وی با قدردانی از تلاش دست‌اندرکاران برگزاری آزمون، افزود: آزمون امسال سه‌ ویژگی منحصر به فرد دارد، یکی اینکه برای اولین بار حوزه امتحان، شهرستان نیشابور تعیین شده تا اکثریت داوطلبان ساکن نیشابور، فیروزه یا زبرخان‌اند، با مشکل تردد در روز آزمون مواجه نباشند، دوم برای نخستین بار زنان و دختران توانمند شهرستان امکان شرکت در آزمون استخدامی فولاد را پیدا کردند.

مدیرعامل فولاد خراسان در پایان خاطرنشان کرد: سومین ویژگی آزمون امسال، جذب صد درصدی نیرو صرفا از میان داوطلبان بومی نیشابور بزرگ است.

گفتنی است، هشتمین آزمون استخدامی مجتمع فولاد خراسان از بدو تاسیس، باهدف جذب ۱۶۹ نفر نیروی انسانی توانمند، روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۱ و ۱۲ آذرماه ۱۴۰۰ برگزار شد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.