یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ Sunday, 14 April , 2024 ساعت ×
هت تریک فولاد هرمزگان در سال جهش تولید
02 دی 1399 - 4:27
شناسه : 3698
فولاد هرمزگان توانست با تولید 139،478 تن تختال رکورد جدیدی را در تولید این محصول برای خود به ثبت برساند.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از روابط عمومی فولاد هرمزگان، سید اصغر مدنی معاون بره برداری شرکت فولاد هرمزگان در گفت و گو با روابط عمومی این شرکت اظهار داشت: فولاد مردان شرکت فولاد هرمزگان توانستند برای سومین بار در چهار ماه اخیر رکورد تولید ماهیانه را جابجا کنند و با تولید ۱۳۹،۴۷۸ تن تختال رکورد جدیدی ثبت نموده و برگ زرین دیگری به افتخارات شرکت فولاد هرمزگان بافزایند.
وی در ادامه گفت:  همکاران سخت کوش ما در شرکت فولاد هرمزگان ثابت کردند کسب رکوردهای متوالی با توکل  به خداوند و تلاش و همت میسر می باشد .
 وی در تکمیل سخنان خود گفت : با توجه به  همه گیری ویروس کرونا در موج سوم که  باعث وضع محدودیت هایی بیشتری  در سطح شرکت شده است  و همچنین  مشکلات و محدودیت های ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکا  توانستیم رکورد تولید قبلی در ناحیه فولاد سازی را بشکنیم و سومین رکورد تولید طی ۴ ماه گذشته را جابجا کنیم  که این مهم نشان از عزم راسخ پرسنل سخت کوش این شرکت در راستای عبور از ظرفیت اسمی تولید سالیانه و کسب رکورد جدید تولید سال در واحد فولاد سازی و ریخته گری مداوم و در نتیجه  تحقق شعار جهش تولید می باشد .
ایشان  افزود: ثبت رکوردها ی پی در پی  با تلاش و کار گروهی کارکنان شرکت و پیمانکاران  و حمایت های بی دریغ مدیر عامل محترم  صورت گرفته است .
 معاون بهره برداری شرکت فولاد هرمزگان رکورد های کسب شده  قبلی را ۱۳۸،۲۲۶  تن در آبان  ماه و ۱۳۷،۳۹۱ تن  در شهریورماه سال جاری عنوان کرد .
وی افزود این شرکت  با توجه به تعهد خود در راستای تامین نیاز شرکت های فولادی داخل کشور و همچنین حفظ سهم بازارهای  صادراتی تمام تلاش خود را جهت  تولید حداکثری تا پایان سال جاری به کار خواهد بست
حامد جمشیدی نیا مدیر فولاد سازی فولاد هرمزگان نیز در خصوص مهمترین دلایل کسب این رکورد به خبرنگار روابط عمومی گفت : مهم ترین دلایل کسب این رکورد تولید، کاهش توقفات اضطراری و تأخیر تجهیزات در واحد  فولادسازی و ریخته‌گری مداوم ،  افزایش سرعت تولید کوره ها  ،کاهش مدت زمان اماده سازی ذوب ، افزایش کیفیت تولید آهن اسفنجی ،  بهبود کیفیت سرباره کوره قوس الکتریکی ، کنترل مستمر فرایند تولید  و تلاش  واحد های خرید مواد اولیه و قطعات یدکی در راستای افزایش کیفیت  مواد اولیه  و قطعات یدکی  می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.