سه شنبه, ۱۵ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 5 March , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
هفتمین اردوی جهادی شرکت ملی مس برگزار شد
21 مرداد 1402 - 18:49
شناسه : 35444
مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌ عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران با حضور در شهرستان بم از روند ارائه خدمات‌رسانی این اردوی جهادی به مردم در زمینه‌های درمانی، عمرانی، فرهنگی و ورزشی بازدید کرد و در جریان آخرین اقدامات صورت‌ گرفته قرار گرفت.
ارسال توسط : منبع : شرکت ملی صنایع مس ایران
پ
پ

به گزارش «فلزات‌نیوز»، این شرکت با برپایی هفتمین دوره اردوی جهادی در ایام محرم سال جاری، به مردم شهرستان بم خدمات درمانی، عمرانی، فرهنگی و ورزشی ارائه کرد.

در این طرح که دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان (بسیج جامع پزشکی رفسنجان) نیز با شرکت ملی مس همکاری داشتند، بالغ بر ۷۲ پزشک در غالب تیم‌های دندان‌پزشکی، پزشکی عمومی و پزشکی تخصصی شامل پزشک داخلی، قلب و عروق، چشم‌پزشکی، اطفال، خدمات مامایی، پرستاری و تزریقات، بهداشت محیط و خانواده، روانشناسی بالینی و خانواده، تغذیه، جراحی عمومی، فرهنگی و آموزشی، ورزشی و عمرانی حضور داشتند.‌

گفتنی است از جمله برنامه‌های تعریف شده در این اردو، اجرای اقدامات عمرانی در حوزه بهداشتی و رنگ‌آمیزی مدارس توسط تیم عمرانی اعزامی است. همچنین برگزاری مسابقات دارت، فوتبال، والیبال و طناب‌کشی برای جوانان منطقه نیز در زمره برنامه‌های ورزشی ‌‌و‌‌  تفریحی عنوان شده است.

بر اساس این گزارش تاکنون بیش از چهار هزار مورد خدمت‌رسانی به مردم روستای سکهور در شهرستان بم صورت گرفته و به افراد کم‌بضاعت و تحت درمان خدمات دارویی رایگان ارائه شده است. شایان ذکر است طرح جهادی (درمانی، فرهنگی، ورزشی و عمرانی) شهدای انتظامی شهرستان بم به همت شرکت ملی صنایع مس ایران، امور بهداشت و درمان مجتمع مس سرچشمه، گروه‌های جهادی شهید ثقفی و شهدای صنعت مس به مدت سه روز برگزار شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.