سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024 ساعت ×
همه چشم‌ها به ورقی ست که اکسین تولید می‌کند
06 بهمن 1399 - 9:45
شناسه : 5745
مهندس تربتی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در اولین روز از بیست پنجمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی تهران به اتفاق هیات همراه از غرفه اکسین بازدید و طی گزارشاتی از سوی مدیران این شرکت در جریان تحولات رو به رشد اکسین قرار گرفت.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از روابط عمومی شرکت، مهندس تربتی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در اولین روز از بیست پنجمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی تهران به اتفاق هیات همراه از غرفه اکسین بازدید و طی گزارشاتی از سوی مدیران این شرکت در جریان تحولات رو به رشد اکسین قرار گرفت.
مهندس تربتی در این بازدید ابراز خشنودی نمود که زنجیره تولید لوله در کشور توسط مجموعه فولادسازان داخلی نهایی شد و گفت، همه چشم ها به بحث وورقی می باشد که اکسین تولید می‌کند.
در ادامه مهندس هیزم بر مدیر متالورژی و روش‌های تولید از تولید آزمایشی ورق با اسلب ۳۰۰ میلی‌متر در اکسین خبر داد و گفت، این اسلب توسط شرکت فولاد مبارکه برای اولین در کشور به صورت آزمایش تولید شده است و قرار است در اکسین به ورق تبدیل شود که در صورت موفقیت بر ظرفیت و کیفیت محصولات این شرکت تاثیر به سزایی خواهد داشت.
وی بیان کرد، با تغییر ایجاد شده در اسلب مورد نیاز، هر اسلب x۷۰ به دو ورق جهت لوله ۵۶ اینچ تبدیل خواهد شد که مطابق با تولیدات کارخانه‌های مشابه در دنیا می‌باشد.
معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران نیز در پایان گفت، برای کشور ایران که صنعت گسترده‌ای دارد و نیاز فراوانی به لوله دارد، واردات ورق از خارج کشور خیلی افتخار نیست و لذت می‌بریم از اینکه این محصول در کشور تولید شود و از همه کارکنان اکسین تقدیر نمود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.