دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
واکسیناسیون کارکنان ذوب‌آهن آغاز شد
06 شهریور 1400 - 16:06
شناسه : 16702
با توجه به اهمیت واکسیناسیون عمومی اقشار مختلف مردم کشور و به ویژه کارکنان مراکز بزرگ تولیدی و صنعتی در کنترل و مهار بیماری کرونا، شرکت ذوب‌آهن اصفهان نیز همراه با اقدامات متنوع بهداشتی و واکسیناسیون گروه‌های پرخطر، در اقدامی جدید و فراگیر از روز شنبه ۶ شهریور ماه سال جاری واکسیناسیون عمومی کارکنان خود در مقابل بیماری کرونا را آغاز کرد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، منصور یزدی‌زاده مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن در روز اول اجرای این طرح با حضور در مرکز تجمیعی واکسیناسیون، ضمن بازدید از وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به دلیل موافقت آن‌ها و از شبکه بهداشت و درمان لنجان و تمامی همکاران و دست‌اندرکاران به لحاظ انجام این اقدام بزرگ بهداشتی قدردانی نمود و اظهار داشت: ذوب‌آهن اصفهان در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا از ابتدای شروع این بحران، از هیچ اقدامی غافل نشده و واکسیناسیون گروه‌های پرخطر همچون کادر درمان را در اولویت قرار داده است که نتایج بسیار خوبی نیز در این راستا حاصل شد.

وی افزود: این مجتمع عظیم صنعتی با توجه به برخورداری از بیمارستان شهید مطهری و تجربه در امر درمان، از ماه‌ها قبل آمادگی خود را برای مشارکت در امر واکسیناسیون اعلام کرد و مرکزی نیز در فولادشهر جهت شهرستان لنجان به این امر اختصاص داد. همچنین شرکت ذوب‌آهن نیز با هماهنگی مرکز بهداشت لنجان واکسیناسیون کارکنان خود را براساس اولویت‌های سنی اعلام شده وزارت بهداشت، آغاز کرد.

مدیرعامل ذوب‌آهن گفت: با پی‌گیری‌های صورت گرفته و باتوجه به اینکه این واحد صنعتی از مراکز پرخطر محسوب می‌شود، سهمیه‌ای به کارکنان ذوب‌آهن همچون سایر صنایع اختصاص یافت و از امروز ۶ شهریورماه، واکسیناسیون کلیه کارکنان آغاز شد تا این تلاشگران با آرامش خاطر در محل کار حاضر شوند.

ضرورت واکسیناسیون کلیه کارکنان ذوب‌آهن

علیرضا آجدانی رییس بیمارستان شهید مطهری نیز در بازدید از روند انجام واکسیناسیون، ضمن بیان اهمیت و ضرورت انجام واکسیناسیون عمومی در مقابل بیماری کرونا گفت: برای جلوگیری از شیوع دوباره بیماری کرونا بهترین راهکار واکسیناسیون است، در این طرح تمامی شاغلان و شرکت‌های اقماری شاغل در ذوب‌آهن اصفهان واکسینه خواهند شد.

وی ادامه داد: به دلیل کمبود واکسن در استان اصفهان کمی تهیه آن طولانی شد که با تلاش‌های صورت گرفته، این امر مهیا شدد تا سلامت کارکنان به خطر نیافتد.

تمام کارکنان ذوب واکسینه خواهند شد

مجید مکاری مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: با اخذ موافقت‌های لازم و همکاری و نظارت شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنجان واکسیناسیون تمامی کارکنان شرکت که تاکنون موفق به انجام آن نشده‌اند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون ایجاد وقفه در امر تولید انجام خواهد شد. البته در انجام این کار هیچ محدودیت سنی وجود نداشته و همکاران با اعلام مسئولان خود در روزهای اعلام شده به مرکز مربوطه در رستوران توحید شرکت مراجعه می‌نمایند. برای سرعت عمل لازم در امر واکسیناسیون و عدم معطلی همکاران، ۶ ایستگاه تزریق در نظر گرفته شده و این کار به سهولت انجام می‌شود.

حفظ سلامت کارکنان اولویت اصلی ذوب‌آهن

علیرضا امیری مدیر روابط عمومی شرکت نیز در پایان مشارکت ذوب‌آهن اصفهان در امر واکسیناسیون را یک مسئولیت اجتماعی مهم برای این شرکت دانست و خاطرنشان کرد: این امر ضمن حفظ سلامت کارکنان که اولویت اصلی شرکت است، منجر به حفظ شرایط تولید ذوب‌آهن نیز می‌شود.

گفتنی است، در این برنامه که توسط مجید مکاری مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست و بیمارستان شهید مطهری ذوب‌آهن و با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنجان انجام شد، مرحله اول تزریق واکسن کووید ۱۹ تمامی کارکنان ذوب‌آهن و شرکت‌های اقماری انجام می‌شود. مرحله دوم این واکسیناسیون نیز مطابق با زمان مقرر اعلام و انجام خواهد شد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.