پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ Thursday, 30 November , 2023 ساعت ×
ورود فولاد شاهرود به بازار سهام
08 بهمن 1399 - 11:59
شناسه : 5824
فولاد شاهرود که بیش از ۵٠ درصد آن در مالکیت شرکت فولاد غدیر ایرانیان (زیرمجموعه فولاژ) است و چادرملو نیز در این شرکت سهام مدیریتی دارد، در حال پذیرش در بازار سرمایه است.
ارسال توسط : منبع : بورس 24
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، سید محمد میرحسنی مدیر عامل فولاد شاهرود در خصوص ورود به بازار سهام و محصولات این شرکت گفت: زمینه فعالیت کارخانه فولاد شاهرود علاوه بر تولید انواع میلگرد تولید شمش‌های فولادی با خط ذوب و ریخته‌گری ١٠٠ هزار تن در سال است.

محمد میرحسنی عنوان کرد: این شرکت، انواع میلگرد را با ۱۵۰ هزارتن ظرفیت اسمی تولید می‌کند که بخشی از مواد اولیه آن از واحد ذوب شرکت و مابقی شمش فولاد خریداری می‌شود.

همچنین با بهره‌برداری طرح توسعه شرکت طی چند ماه آتی، ظرفیت تولید شمش در فولاد شاهرود به ۲۰۰ هزار تن خواهد رسید.

وی افزود: برای تولید در واحد فولادسازی، اکثر موارد از آهن‌اسفنجی استفاده می‌کنیم که از واحدهای احیا خریداری می‌شوند، در حال حاضر هم مشکلی برای تامین آن وجود ندارد.

وی در مورد طرح توسعه افزایش ظرفیت شرکت گفت : فاز دوم تولید شمش فولاد، شهریور سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد و ماشین الات آن در راه است ، افزایش ظرفیت تولید۱۰۰ هزارتن خواهد بود . با این طرح توسعه همه شمش مورد نیاز برای تولید میلگرد را خودمان تولید می‌کنیم و قابلیت فروش شمش مازاد نیز وجود دارد.

میرحسنی در مورد ورود به بازار سرمایه بیان کرد: تلاش می‌کنیم که بتوانیم با توجه به برنامه‌های پیش رو امسال وارد بازار سرمایه شویم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.