پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۳ Thursday, 18 April , 2024 ساعت ×
اتمام مسابقات فوتسال و تنیس روی میز ایمیدرو
08 مرداد 1401 - 14:12
شناسه : 30808
مسابقات فوتسال و تنیس روی میز ایمیدرو و شرکت‌های تابعه به میزبانی شرکت ملی صنایع مس ایران در تبریز پایان یافت.
ارسال توسط : منبع : مس پرس
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، سیزدهمین دوره مسابقات فوتسال آقایان، دهمین دوره مسابقات تنیس روی میز آقایان و یازدهمین دوره مسابقات تنیس روی میز بانوان ایمیدرو و شرکت‌های تابعه، صبح دیروز پنجشنبه شش مردادماه با برگزاری دیدا‌های رده‌بندی و فینال و با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر، به میزبانی مجتمع مس سونگون در شهر تبریز به پایان رسید. 

در رقابت‌های فوتسال، تیم فولاد مبارکه اصفهان قهرمان شد و تیم‌های فولاد هرمزگان، ذوب‌آهن اصفهان و آلومینیوم اراک نیز در رتبه‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

در رقابت‌های تنیس روی میز تیمی آقایان نیز تیم فولاد خوزستان قهرمان و تیم فولاد مبارکه اصفهان، نایب قهرمان شد، تیم‌های ذوب آهن اصفهان و گل‌گهر سیرجان نیزدر جایگاه سوم قرار گرفتند. در مسابقات تنیس روی میز دوبل آقایان، محمد حجتی و میثم اصلانی از ذوب‌آهن اصفهان، اول، علی زاهدی و ابوالفضل علیخانی از فولاد مبارکه دوم و مهدی زاهدی و مجتبی اژدری به همراه عباس کاظمی و علی ظهیری از فولاد خوزستان مقام سوم را به دست آوردند.

در مسابقات تنیس روی میز انفرادی آقایان هم، فرهاد صدفیانی از فولاد آذربایجان، اول، مهدی زاهدی از فولاد خوزستان دوم و سبحان رفعتی از گل گهر و مصطفی اژدری از فولاد خوزستان مقام سوم این رقابت‌ها را از آن خود کردند.

در رقابت‌های تنیس روی میز تیمی بانوان نیز، تیم ذوب‌آهن اصفهان قهرمان و تیم فولاد مبارکه اصفهان نایب قهرمان شدند، تیم‌های مس شهربابک و مس سرچشمه همچنین در جایگاه سوم قرار گرفتند. در مسابقات تنیس روی میز دوبل بانوان، زهرا خانی و زهرا احمدی از مس سرچشمه، اول، شیرین کلانتری و مریم مهدوی‌زاده از شرکت ملی مس (ستاد تهران)، دوم و طوبی وفاپور و آذر افسرده بصیری از ذوب‌آهن اصفهان به همراه زهرا کمالی و محبوبه موسوی از مس سرچشمه هم به‌صورت اشتراکی، مقام سوم را به دست آوردند.

در مسابقات تنیس روی میز انفرادی بانوان نیز لیلا سلیمانی از فولاد خوزستان، اول، لیلا بنی اسدی از ایمیدرو، دوم و طوبی وفاپور از ذوب‌آ‌هن اصفهان و پوران محمدی از مس شهربابک، مشترکا مقام سوم این رقابت‌ها را از آن خود کردند.

در آیین اختتامیه این مسابقات، سید ابوالفضل اسماعیلی، مدیر روابط‍‌عمومی مجتمع مس سونگون، ضمن خسته نباشید به تمامی تیم‌های شرکت‌کننده در این مسابقات، کادر اجرایی و برگزاری و تبریک به تیم‌های برتر، ابراز امیدواری کرد در آینده نیز مجتمع مس سونگون ورزقان میزبان اینگونه رویدادهای ورزشی باشد.

همچنین محسن ذرمهر، رییس کارگروه ورزشی ایمیدرو و شرکت‌های تابعه نیز با تشکر و قدردانی از مجموعه شرکت ملی صنایع مس ایران و مجتمع مس سونگون، به دلیل میزبانی و برگزاری شایسته این مسابقات، سطح کیفی مسابقات را نسبت به سال‌های گذشته بالا دانست و ابراز امیدواری کرد سایر رقابت‌های رشته‌های دیگر نیز در سال جاری به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

در این دوره از مسابقات که از ۲۹ تیر تا ۶ مرداد ماه برگزار شد، بیش از ۹۰۰ ورزشکار، مربی، کادر داوری، کادر اجرایی وغیره، در قالب ۲۹ تیم فوتسال آقایان و ۴۲ تیم تنیس روی میز آقایان و بانوان حضور داشتند.
شایان ذکر است در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های شرکت ملی صنایع مس ایران (ستاد)، مجتمع مس سرچشمه، مجتمع مس سونگون و مجتمع مس شهربابک حضور داشتند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.