دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
پرداخت بیش از ۸۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات
29 فروردین 1400 - 12:55
شناسه : 10661
طی 12 ماهه سال 1399، بیش از 81 هزار و 529 میلیارد ریال تسهیلات تبصره 18 برنامه تولید و اشتغال به بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی پرداخت شده است.
ارسال توسط : منبع : شاتا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، بر اساس آمار ارائه شده از سوی معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت دفتر مدیریت داده، آمار و فناوری اطلاعات، طی ۱۲ ماهه سال ۱۳۹۹ بیش از ۸۱ هزار و ۵۲۹ میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸ برنامه تولید و اشتغال، به بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی پرداخت شده است.

این میزان تسهیلات به یک هزار و ۲۳۲ بنگاه و واحد تولیدی طی ۱۲ ماهه سال ۱۳۹۹ پرداخت شده است. بر این اساس در ۱۲ ماهه سال ۱۳۹۹، دو هزار و ۸۶۴ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال (تبصره ۱۸) ثبت نام کرده بودند.

در این بازه زمانی همچنین یک هزار و ۲۴۷ فقره معرفی به بانک برای دریافت بیش از ۱۰۵ هزار و ۱۳ میلیارد ریال تسهیلات انجام شده و پراکندگی پرداخت این تسهیلات در ۳۱ استان کشور و منطقه آزاد بوده است. از ابتدای اسفند ماه سال ۱۳۹۷ تا پایان اسفندماه سال ۱۳۹۹، هفت هزار و ۵۲۷ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال (تبصره ۱۸) ثبت نام کرده بودند. از این تعداد، حدود دو هزار و ۹۱۳ فقره معرفی به بانک برای دریافت بیش از ۲۱۹ هزار و ۲۵۳ میلیارد ریال تسهیلات انجام شده است. همچنین از ابتدای اسفندماه سال ۱۳۹۷ تا پایان اسفند ماه سال ۱۳۹۹، بیش از ۹۵ هزار و ۴۱۸ میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸ (برنامه تولید و اشتغال) به بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی پرداخت که این میزان تسهیلات به یک هزار و ۴۸۹ بنگاه و واحد تولیدی از ابتدای اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان اسفندماه ۱۳۹۹ (سال گذشته) پرداخت شده است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.