شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 20 July , 2024 ساعت ×
پرداخت ۱۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار توسط شرکت نفت برای مردم اندیکا
25 مهر 1400 - 11:12
شناسه : 19153
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه ویژه مناطق زلزله‌زده اندیکا در استانداری خوزستان گفت: شرکت ملی نفت ایران پرداخت حدود یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار را برای شهرهای اندیکا، لالی و مسجدسلیمان در زمینه‌ راه، مسکن، نوسازی و ترمیم مدارس با اولویت و بدون محدودیت متعهد شده است.
ارسال توسط : منبع : شانا
پ
پ

 به گزارش اخبارفلزات، محسن خجسته‌مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه ویژه مناطق زلزله‌زده اندیکا در استانداری خوزستان، اظهار داشت: شرکت ملی نفت ایران حدود یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار به اجرای طرح‌هایی در حوزه راه، مسکن، نوسازی و ترمیم مدارس در شهرهای اندیکا، لالی و مسجدسلیمان اختصاص داد. همچنین این شرکت با اولویت و بدون محدودیت برای اجرای هر کدام از پروژه‌های مربوطه، اعتبار لازم را می‌پردازد.

وی افزود: تخصیص اعتبار ۲۴۰ میلیارد ریالی برای ساخت ۴۰۰ واحد مسکونی در مسجدسلیمان نیز به‌عنوان دیگر تعهد شرکت ملی نفت ایران تا پایان امسال تامین می‌شود. لذا آمادگی داریم اعتبار لازم را با ارسال صورت وضعیت‌ها با قید اولویت پرداخت کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، گفت: با مشارکت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان، شرکت‌های ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری، خدمات امدادرسانی به مناطق زلزله‌زده انجام شد که توزیع بسته‌های موادغذایی، اعزام کامیون حمل سوخت، بیل مکانیکی، آب معدنی، موکت، پتو و بسته معیشتی از جمله این خدمات بود.

خجسته‌مهر در پایان با اشاره به اینکه با وجود قانون متوازن می‌توانیم وظایف و مسئولیت‌های اجتماعی را انجام دهیم، خاطرنشان کرد: قانون باید به گونه‌ای اصلاح شود که در کل منطقه و خوزستان بر اساس پروژه‌های تعریف شده استفاده شود که در فرصت مناسب اصلاحیه قانون متوازن پیشنهاد و برای دولت ارسال می‌شود.

گفتنی است، نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه ویژه مناطق زلزله‌زده اندیکا در محل استانداری خوزستان با حضور محسن رضایی، معاون اقتصادی رییس جمهوری برگزار شد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.