سه شنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022 ساعت ×
پروژه‌ زیرساختی برای توسعه در منطقه ویژه اقتصادی لامرد
28 خرداد 1401 - 13:01
شناسه : 29112
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد از عملیاتی شدن ۶ پروژه زیرساختی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با اعتباری بالغ بر هشت هزار میلیارد ریال خبر داد و گفت: این مهم به جهت تحقق چشم‌انداز توسعه و گسترش زیرساخت‌ها در دستور کار قرار گرفت.
ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی ایمیدرو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، احسان انصاری مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد، از عملیاتی شدن ۶ پروژه زیرساختی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با اعتباری بالغ بر هشت هزار میلیارد ریال خبر داد و اظهار داشت: این مهم جهت تحقق چشم‌انداز توسعه و گسترش زیرساخت‌ها در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با اعلام برندگان مناقصات، پروژه‌های احداث خط ۱۳۲ کیلو ولت منطقه ویژه، تامین تجهیزات و احداث شبکه توزیع و تغذیه چهار واحد ایستگاه تقلیل فشار گاز در منطقه ویژه اقتصادی لامرد، انجام عملیات احداث پست ۱۳۲/۲۰ کیلوولت به روش طرح و ساخت، احداث خط انتقال آب از آب‌شیرین‌کن به کارخانه آلومینیوم، احداث ساختمان ذخیره اسید سولفوریک مورد نیاز آب‌شیرین‌کن و احداث جاده‌ها و کانال‌های آب‌های سطحی قسمت شمالی رودخانه مهران‌شور، از جمله این پروژه‌ها است که عملیات اجرایی آن آغاز شد. با عملیاتی شدن و گسترش پروژه‌های زیر ساختی، شاهد حضور پر رنگ تر سرمایه گذاران در این کانون اقتصادی و صنعتی باشیم.

ثبت رکورد عملیاتی شدن ۳۰ هزار میلیارد ریال پروژه زیرساختی

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد در پایان خاطرنشان کرد: طی سال قبل به همت تلاش شبانه‌روزی و بی‌وقفه همکاران در مجموعه منطقه ویژه و حمایت‌های ایمیدرو، به یک رکورد تاریخی در عملیات زیرساختی منطقه ویژه، دست پیدا کردیم و ۳۰ هزار میلیارد ریال پروژه برای تکمیل زیرساخت در منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامرد به مناقصه رفت و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.