دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024 ساعت ×
پیام تبریک مدیرعامل منطقه ویژه به مناسبت روز خبرنگار
17 مرداد 1400 - 10:43
شناسه : 15856
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی وفلزی خلیج فارس در پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار، گفت: از خبرنگاران برای سخت‌کوشی، آگاهی رسانی و صداقت در رساندن اطلاعات و اخبار صحیح قدردانی می‌کنیم.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی منطقه ویژه خلیج‌فارس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، حسن خلج طهرانی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی معدنی و فلزی خلیج فارس ضمن تبریک روز خبرنگار، رشد فکری در راستای روشنفکری را وظیفه مهم این فعالان دانست؛ در ادامه متن کامل این یادداشت را می‌خوانید:

هفدهم مردادماه به عنوان «روز خبرنگار»؛ یادبودی برای اصحاب فداکار و شجاع عرصه آگاهی و آگاهی بخشی در این مرز و بوم اسلامی و انقلابی است و این عزیزان در تمام برهه‌های حساس چهار دهه اخیر از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گرفته تا دفاع مقدس، دستاوردهای کم نظیر هسته‌ای، عزت و اقتدار ایران اسلامی در تمام عرصه‌ها از جمله بر پهنه خشکی و دریا را با همتی خستگی‌ناپذیر تحت پوشش خبری خود قرار دادند و با آگاهی بخشی، ملت عزیز ایران را نسبت به داشته‌ها و توفیقات خود هر چه امیدوارتر ساخته‌اند.

بی تردید خبرنگاری جهاد برای پاسداشت حقیقت و ارتقاء سطح آگاهی افراد به منظور رسیدن به رشد فکری در راستای روشنگری است این مهم از ضروریات غیر قابل انکارِ مسئولیت اجتماعی خبرنگاران است و در این مسیر، شجاعت و جسارت آنان که قلم به دست می‌گیرند نیازمند قدردانی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید «محمود صارمی» و دیگر شهیدان والامقام عرصه اندیشه و قلم، روز خبرنگار را تبریک عرض نموده و  مراتب سپاس خود را از همکاری‌های صمیمانه اصحاب‌رسانه‌ها با منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی وفلزی خلیج فارس اعلام می‌دارم. از خداوند منان توفیق روزافزون را برای تمام خبرنگاران در عرصه حساس رسانه‌ای کشورمان آرزومندم.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.