جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
پیام قدردانی رئیس مجمع جهادگران استان کرمان از مدیریت جهادی شرکت مس
22 مرداد 1401 - 14:49
شناسه : 31108
مجمع جهادگران کرمان با صدور پیامی، از مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران برای خدمت‌رسانی جهادی به مناطق سیل‌زده در کرمان، تامین اقلام و مایحتاج ضروری مردم در کمترین زمان و اعزام امکانات لجستیک برای بازگشایی معابر تشکر کرد.
ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، متن پیام رئیس مجمع جهادگران استان کرمان به شرح ذیل است:

جناب آقای علی رستمی

مدیرعامل محترم شرکت ملی صنایع مس ایران

با سلام و احترام و تحیات الهی

توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته‌ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گران‌بها و پر افتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت. به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند.

یکی از ارزش‌های بسیار زیبای دین مبین اسلام، تلاش در جهت خیرخواهی مردم و جامعه است که اثرات آن، تا نسل‌ها ماندگار خواهد ماند و یکی از ویژگی‌های مدیریت جهادی، استفاده از ظرفیت‌ها و بهره‌گیری از امکانات موجود برای نیل به اهداف متعالی جامعه است.

مجمع جهادگران استان کرمان ضمن تقدیر و تشکر از جنابعالی، بر خود لازم می‌داند حضور میدانی مدیر محترم مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و اهتمام مدیران و نیروهای زیر‌مجموعه عظیم مس را ارج نهد که با ارسال تجهیزات و ماشین‌آلات لجستیک و کمک‌های مادی و معنوی در شرایط روزهای سخت سیل، رافع آلام مردم ولایی و فهیم بودتد و امید به سازندگی را به ارمغان داشته است.

همواره صحت، سلامتی و بهروزی قرین راه پر تلاش‌ شما باد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.