شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳ Saturday, 15 June , 2024 ساعت ×
پیام مدیرعامل فولادمباركه به مناسبت روز كارگر
11 اردیبهشت 1400 - 12:55
شناسه : 11529
مدیرعامل شرکت فولادمبارکه در پیامی به مناسبت روز کارگر گفت: بدون تردید بخش عظیمی از پیشرفت‌ها و دستاورد‌های صنعتی، اقتصادی و خدماتی کشور و بالتبع شرکت فولادمبارکه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های صنعتی و اقتصادی نظام جمهوری اسلامی، مرهون کوشش و مجاهدت بی وقفه و شبانه‌روزی کارگران است.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولادمبارکه
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، پیام حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولادمبارکه به شرح زیر آمده است:

عزم، همت و عرق جبین کارگران، مصداق حقیقی عبادت و بندگی خداوند متعال و دستان کارگر، دستی از جانب خداوند برای رهانیدن انسان از آتش دوزخ است. بی شک بوسه پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله نیز بر دستان کارگر، مهر تاییدی بر قداست، منزلت و کرامت کارگران شریف به شمار می‌رود.

با وجود محدودیت‌های ناشی از بیماری کرونا در طی بیش از یکسال اخیر نقش کارگران زحمتکش فولادمبارکه در دستاوردهای شگرف سال گذشته و رکوردهای افتخارآمیز به دست آمده انکار ناشدنی و به مراتب ستودنی و قابل ارج و احترام ویژه است.

اینجانب ضمن تعظیم و تکریم همه کارگران و کارکنان متعهد، سختکوش و پرتلاش گروه فولادمبارکه و شرکت‌های تابعه، فرا رسیدن روز کار و کارگر را به ایشان و به خانواده مکرم و محترم این عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به نام تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها مزین گردیده، با همتی مضاعف شاهد پیشرفت و توسعه روز افزون ایران اسلامی باشیم.

حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولادمبارکه
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.