یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲ Sunday, 3 December , 2023 ساعت ×
کارت بازرگانی گروه ملی صنعتی فولاد ایران صادر شد
18 آبان 1400 - 13:32
شناسه : 20274
مشکل صدور کارت بازرگانی گروه صنعتی فولاد ایران برای از سرگیری صادرات محصولات این گروه فولادی به خارج از کشور حل شد.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شهلا عموری رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز، اظهار داشت: یکی از موانع اصلی در صدور کارت بازرگانی ویژه این گروه فولادی، موارد مربوط به مفاصا حساب مالیاتی و نیز بیمه تامین اجتماعی بود.

وی افزود: پس از مصوبات قانونی و انجام پیگیری متعدد در نهایت، اتاق بازرگانی اهواز پس از طی مراحل و فرایند‌های تعیین شده در تاریخ ۱۲ آبان‌ماه امسال نسبت به صدور کارت بازرگانی گروه ملی صنعتی فولاد ایران به عنوان یکی از اعضای این اتاق اقدام کرد.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز، گفت: اعتبار کارت بازرگانی این گروه فولادی پنج ساله است و از این پس امکان واردات تجهیزات، مواد اولیه مورد نیاز و همچنین صادرات محصولات این واحد تولیدی فراهم شده است.

عموری در پایان با بیان اینکه پارلمان بخش خصوصی، حمایت از اشتغال و تسهیل فعالیت‌های اقتصادی واحد‌های مختلف تولیدی را در دستور کار دارد، خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی اهواز در راستای رونق شرایط اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار از اعضای خود با جدیت حمایت خواهد کرد. برابر با قانون، هر شخص حقیقی و حقوقی برای انجام صادرات و واردات کالا باید نسبت به دریافت کارت بازرگانی اقدام کند

گفتی است، گروه ملی صنعتی فولاد ایران در سال ۱۳۴۲ به عنوان نخستین کارخانه نورد فولاد کشور به منظور تولید انواع میلگرد ساده، میلگرد آج‌دار و نبشی، در شهر اهواز تاسیس شد. اکنون این مجتمع بزرگ فولادی با ظرفیت سالانه یک میلیون ۴۳۵ هزار تن فراورده‌های فولادی و ۴۳۰ هزار تن شمش تامین‌کننده بخش عمده‌ای از نیاز‌های کشور در زمینه محصولات فولادی است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.