شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳ Saturday, 15 June , 2024 ساعت ×
کارگاه توسعه فردی برای معاونان و مدیران فولاد هرمزگان برگزار شد
10 آذر 1400 - 10:18
شناسه : 21184
در پی برگزاری کارگاه برنامه توسعه فردی برای معاونان و مدیران فولاد هرمزگان، عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان طی بازدید از این کارگاه در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان مدیریت توسعه‌یافته‌ و دارای آموزش‌های به‌ روز را باعث تاثیرات مثبت در زمینه دستاوردها و شاخص‌های کلان شرکت دانست.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد هرمزگان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان سرمایه‌گذاری روی سطوح مدیریتی و رهبری شرکت را یکی از ماموریت‌های آن که بر عهده واحد آموزش و توسعه نیروهای انسانی است، برشمرد.

در ادامه امین رنجبرفرد مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی فولاد هرمزگان از اهداف، کارکردها و اهمیت این کارگاه گفت و با اعلام اینکه برنامه توسعه فردی سطوح مدیریتی شرکت فولاد هرمزگان ویژه معاونان و مدیران این شرکت است هدف از آن را توسعه مهارت‌های خودآگاهی، خودشناسی و خودیادگیری و خودتوسعه‌ای مخاطبان دانست.

مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی فولاد هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: در این کارگاه در قالب ماژول‌های متفاوت و متنوع، نسبت به سنتز مفهومی توسعه فردی، تولید فهم و درک مشترک درباره این پدیده و کارکردها و آثار مثبت آن در حیات شرکت فولاد هرمزگان؛ اقداماتی انجام می‌شود. کارگاه توسعه فردی بر یادگیری‌های کارکنان درباره روندهای جهانی مبتنی است. به عبارت بهتر بعد از انجام بررسی‌های لازم به این نتیجه رسیده‌ایم که شرکت‌ها به ویژه مجموعه‌های بزرگی که روی توسعه رهبری خود سرمایه‌گذاری‌های بیشتری داشته‌اند، توسعه اقتصادی پایداری را در محیط پیرامونی خود تجربه کرده‌اند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.