دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
کارگران، طلیعه داران عرصه تولید
11 اردیبهشت 1400 - 12:31
شناسه : 11514
11 اردیبهشت ماه فرصتی برای قدردانی و گرامیداشت «مقام کارگر» است. این قشر تلاشگر و اثرگذار یکی از ارکان اصلی «تولید و بهره‌وری» به شمار می‌روند و به طور حتم دستاوردهای یک بنگاه اقتصادی حاصل تلاش این طبقه شریف جامعه است.
ارسال توسط : منبع : ایمیدرو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، وجیه‌الله جعفری رییس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت روز کارگر پیامی صادر کرد که به شرح زیر است:

پرواضح است که دستان پرتوان کارگران زحمتکش باعث چرخش چرخه صنعت می‌شود و به عنوان سرمایه‌های سازمانی، نقشی سازنده را در خودکفایی تولید ایفا می‌کنند.

مفتخر هستیم که اعلام کنیم سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در راستای تحقق رویکردهای پنج گانه «عدالت بنیانی»، «دانش‌بنیانی»، «درون‌زایی»، «برون‌گرایی» و «مردمی شدن» در نقاط مختلف کشور به ویژه نقاط محروم سرمایه‌گذاری قابل توجهی انجام داده که با همراهی کارگران زحمتکش این بخش نتیجه آن تکمیل زنجیره تولید، جلوگیری از خام فروشی، ایجاد اشتغال وسیع، قرار گرفتن در میان کشورهای صاحب نام تولید محصولات معدنی و پیشی گرفتن صادرات محصولات معدن و صنایع معدنی در دوران تحریم فروش نفت در کشور بودیم.

سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معدنی با همراهی شرکت‌های تحت پوشش، طی سال ۱۳۹۹ برای بیش از یک‌ هزار نفر به طور مستقیم و بیش از ۶ هزار نفر به طور غیرمستقیم فرصت شغلی ایجاد کرد.

ایمیدرو ذیل برنامه‌ای توسعه‌ای و در جهت تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر «تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»، با تعریف طرح‌های جدید، ایجاد اشتغال فراگیر برای سال ۱۴۰۰ را نیز در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

مقام و منزلت کارگر الهی است و ایمیدرو همت سربازان عرصه اقتصاد را همواره ارج می‌نهد.

روز کارگر بر زحمتکشان و غیور مردان و علی الخصوص تلاشگران عرصه معدن و صنایع معدنی مبارک باد، عزت، زندگی پربرکت، سلامتی و سربلندی این عزیزان و خانواده‌های گرامیشان را از خداوند بزرگ خواستارم.

وجیه‌الله جعفری
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایمیدرو
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.