پنج شنبه, ۱۰ اسفند , ۱۴۰۲ Thursday, 29 February , 2024 ساعت ×
کارگران، نماد واقعی کار و دانش هستند
11 اردیبهشت 1400 - 11:23
شناسه : 11495
پیام تبریک مدیرعامل منطقه ویژه خلیج فارس به مناسبت روز کارگر: مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به مناسبت روز کارگر و تقدیر از این قشر زحمتکش پیامی صادر کرد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی منطقه ویژه خلیج‌فارس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، حسن خلج طهرانی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به مناسبت روز کارگر و تقدیر از کارگران، پیام تبریکی صادر کرد که متن پیام به شرح زیر است:

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

روز کارگر فرصت مغتنمی است تا به این بهانه از زحمتکش‌ترین قشر جامعه تقدیر به عمل بیاوریم. قشری که بی‌عذر و بهانه سخت‌ترین کارها را با کم‌ترین چشمداشت انجام می‌دهد.

هر ساله در چنین روزهایی مسئولان تلاش می‌کنند از مقام والای کارگران به عنوان نماد واقعی کار و دانش تکریم کنند. امسال نیز به مناسبت سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نیز که بار بخش اعظم این شعار بر دوش کارگران است، تلاش این قشر زحمتکش را ارج می‌نهیم.

روز کارگر یادآور تلاش سربازان خط مقدم جبهه سازندگی کشور است که در جبهه اقتصاد و سنگر کار، یکی از حساس‌ترین اهرم‌های رشد و توسعه اقتصادی یعنی تولید در دست آن‌ها است. بنابراین جا دارد از همه تلاش‌های باارزش آن‌ها که همواره با بازوان توانمند و فکر خلاق خود در سنگرهای تولید و خدمات، گردش چرخ‌های اقتصادی کشور به دست آن‌ها است، تقدیر و تشکر به عمل آید.

اعتقاد قلبی من این است که در هر عرصه‌ای که کارگری قدم بگذارد آن جغرافیا مقدس می‌شود. زیرا کسب روزی حلال یکی از فضائلی است که دین اسلام تاکید بسیاری بر آن داشته و نزد خدای متعال نیز بسیار شرافتمندانه است.

حسن خلج طهرانی، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.