پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 1 June , 2023 ساعت ×
کسب‌وکار گوهر گرانبها یک کشور محسوب می‌شود
03 بهمن 1400 - 11:50
شناسه : 23501
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بررسی کلیات طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ثروت یک کشور کسب و کارهای فعال آن کشور هستند، گفت: خطای مدیران و شرایط اقتصادی نباید به کسب و کارها و واحدهای تولیدی آسیب بزند.
ارسال توسط : منبع : ایمیدرو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بررسی کلیات طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی، اظهار داشت: بنگاه و کسب و کار یک موجود زنده بوده و مستقل از مدیریت و سرمایه‌گذاران آن باید حمایت شود. لذا نباید خطای مدیران و شرایط اقتصادی یک کشور را به کسب و کار و واحد تولیدی تحمیل کنیم و در صورت بروز مشکلات ضرر و زیان آن نباید به کسب و کارها لطمه وارد کند.

وی با بیان اینکه ثروت یک کشور، کسب و کارهای فعال آن هستند، افزود: سرمایه‌های هر سازمانی منابع انسانی توانمند آن سازمان هستند، اما در مقیاس یک کشور، ثروت یعنی کسب و کارهای فعال آن کشور و همکاری نیروهای انسانی توانمند و ایجاد یک تشکل و کسب و کار برای تولید و اشتغال، لذا هر میزان کسب و کارها را تقویت کنیم و آن‌ها را از آسیب‌های مدیریتی و شرایط اقتصادی حفظ کنیم در راستای تقویت تولید و اشتغال کشور حرکت کرده‌ایم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی با وجود مشکلاتی که در آن وجود دارد، در هیات دولت مورد بررسی قرار گرفته و دولت با آن موافقت کرده است و ایرادات آن می‌تواند در کمیسیون صنایع و معادن مورد بررسی قرار گرفته و رفع شود.

فاطمی امین در پایان خاطرنشان کرد: در تاریخ اقتصادی کشور در مقطعی قرار داریم که کسب و کارهای زیادی شکل گرفته است و برخی از کسب و کارها در طول زمان فرسوده شده‌اند و نیاز به ترمیم و حمایت دارند، لذا ضروری است در این مقطع کنونی به کسب و کارها توجه جدی کنیم.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.