یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 23 June , 2024 ساعت ×
کسب دو رکورد جدید در تولیدات فولاد خراسان
03 آبان 1400 - 16:00
شناسه : 19607
مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان گفت: کارکنان خطوط تولید مجتمع فولاد خراسان، در حالی نخستین ماه پاییز را پشت سر گذاشتند، که پس از رفع محدودیت‌های ناشی از کمبود برق، توانستند سه رکورد تولید را در این شرکت جابه‌جا کنند.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خراسان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، کسری غفوری مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان، اظهار داشت: جهادگران تولید فولاد خراسان برای سومین بار در سال ۱۴۰۰ موفق به شکستن رکورد تولید آهن‌اسفنجی و نیز برای چهارمین بار رکورد تولید گندله سنگ‌آهن را در این شرکت جابه‌جا کردند.

وی افزود: کارکنان پرتلاش مجتمع فولاد خراسان، با ثبت رکورد ۱۹۷ هزار و ۶۹۳ تن در واحد گندله‌سازی، در مهرماه بالاترین میزان تولید گندله سنگ‌آهن در این کارخانه را از ابتدای راه‌اندازی تاکنون رقم زدند و همزمان، با تولید ۷۳ هزار و ۲۲ تن آهن‌اسفنجی، رکورد ماهانه تولید در کارخانه احیا مستقیم شماره ۲ را ثبت و علاوه بر ارتقای رکورد در این ناحیه «مجموع تولید ماهانه» دو کارخانه احیا مستقیم را با ۵۶۰ تن ارتقا به تناژ ۱۳۸ هزار و ۱۱۸ تن رساندند.

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان با ابراز خرسندی از تلاش و انگیزه بالای کارکنان شرکت، گفت: کسب این موفقیت‌ها، بلافاصله پس از رفع محدودیت‌های انرژی و در آستانه عید فرخنده میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق (ع)، نشان از روحیه جهادی، انگیزه و تعهد بالای همکاران فولاد خراسان در بزرگ‌ترین جبهه صنعت شرق کشور دارد.

غفوری بیان کرد: اگرچه به دلیل محدودیت‌هایی که در فصل تابستان تجربه کردیم و محدودیت‌هایی که در زمستان خواهیم داشت، ممکن است از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده فاصله بگیریم، اما همه تلاش خود را برای جبران عقب‌افتادگی‌ها خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در آستانه این عید فرخنده به همکاران متعهد، مومن و پرتلاشم در فولاد خراسان، که در آغاز دوباره روال عادی تولید پس از مشکلات قطعی برق در تابستان امسال، بار دیگر با همت و همدلی جانانه خود مهرماه را به نیروی اراده خود در ارتقای تولید آذین بستند تا با خلق سه رکورد کم نظیر تولیدی، به استقبال عید میلاد پیامبر(ص) برویم، خداقوتی صمیمانه و تبریک مضاعف عرض می‌کنم و امیدوارم به برکت این ایام فرخنده، شاهد استمرار کامیابی‌های خانواده بزرگ فولاد خراسان در رونق تولید، ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در قبال همشهریان، هم‌وطنان و تحقق پایداری تولید و به بار نشستن طرح‌های توسعه در بزرگ‌ترین قطب تولید فولاد شرق کشور باشیم.

تولید ماهانه ۱۹۷ هزار تن گندله در فولاد خراسان

فرشید فضیلتی معاون بهره‌برداری شرکت مجتمع فولاد خراسان نیز با بیان اینکه شرکت در تابستان سال جاری به دلیل وجود محدودیت‌های شدید انرژی، نتوانست به ظرفیت‌های فولادسازی دست یابد، اذعان داشت: به محض رفع محدودیت‌ها، فعالیت تولیدی خود را افزایش داده و پس از گذشت کمترین زمان ممکن، موفق به ثبت رکورد تولید ماهانه ۱۹۷ هزار و ۶۹۳ تن گندله سنگ‌آهن شدیم که رکورد پیشین خود را (در خرداد ماه سال جاری) با تناژ ۱۹۵ هزار ۷۶۲ تن بود به میزان ۱۹۳۱ تن ارتقا داده‌ایم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کارخانه احیا مستقیم ۲ موفق به ثبت رکورد تولید ماهانه ۷۳ هزار و ۲۲ تن آهن‌اسفنجی که رکورد پیشین خود را در اردیبهشت ماه سال، به میزان ۱۶۰۷ تن ارتقا داده، شد و همچنین مجموع تولید واحدهای احیا مستقیم را با ۱۳۸ هزار و ۱۱۸ تن تولید نسبت به اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ از ۵۶۰ تن ارتقا بخشیدند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.