چهارشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۳ Wednesday, 10 April , 2024 ساعت ×
کسب نشان تعاونی برتر توسط تعاونی مصرف ذوب‌آهن
20 شهریور 1400 - 10:15
شناسه : 17519
مراسم تقدیر از تعاونی‌های برتر ملی سه‌شنبه ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ با حضور حجت‌الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی استاندار و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در سالن تلاش وزارت کار برگزار شد، تعاونی مصرف کارکنان ذوب‌آهن اصفهان برای دومین بار، توانست عنوان تعاونی برتر ملی را کسب نمود.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، امین قنبری مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف ذوب‌آهن، اظهار داشت: در محیط کسب و کار امروزی، افزایش هزینه‌ها و پیچیدگی‌های موجود در پروژه‌ها از یک سو و افزایش عدم قطعیت و ریسک‌های موجود از سوی دیگر سبب شده، این مجموعه به منظور کاهش خطرپذیری و انحراف پروژه از اهداف تعیین شده، مدیریت ریسک را در برنامه‌ریزی و کنترل پروژه‌ها، سرلوحه کار خود قرار دهد.

وی افزود: لذا تعاونی مصرف بر همین اساس از استانداردهای بین‌المللی در مباحث پروژه‌ای خود برای شاخه‌های مختلف پشتیبانی از تولید شامل تنوع بالای فعالیت‌های پیمانکاری تحت مدیریت‌های متفاوت، تدوین برنامه‌ریزی جامع در روابط با ذی‌نفعان و نیز تنوع اقلام مورد نیاز و تامین آن‌ها در محیط کسب و کار ذوب‌آهن با رویکردی یکپارچه و منسجم به مقوله ارزیابی ریسک و مدیریت آن همواره توجه ویژه داشته است.

مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف، گفت: این اقدامات و همچنین دریافت استانداردهای بین‌المللی نظیر سیستم مدیریت پروژه‌ها ISO ۲۱۵۰۰، سیستم رضایتمندی مشتریان ISO ۱۰۰۰۴، سیستم رسیدگی به شکایات مشتریان  ISO ۱۰۰۲، خلق ثروت و سودآوری و اشتغال‌زایی سبب شده شرکت تعاونی مصرف نماد تعاونی برتر را دریافت کند تا در عمل به سهامداران و مشتریان خود نشان دهد که همواره در محیط مطمئن و با رعایت اخلاق حرفه‌ای آماده خدمتگذاری است. همچنین اخذ این گواهینامه‌ها در زمینه‌های سیستم مدیریت پروژه، رضایتمندی مشتریان و در نهایت سیستم رسیدگی به شکایات مشتریان قابل استفاده است.

قنبری در پایان خاطرنشان کرد: به کارگیری این استانداردها سبب پیشرفت عملیات اجرایی پروژه‌ها در سطح  کارخانه شده و همچنین کمک قابل توجه‌ای به پیمانکار و کارفرما برای پویایی بیشتر و کسب رضایت سهامداران و مشتریان کرد.

گفتنی است، تعاونی مصرف ذوب‌آهن اصفهان جزو قدیمی‌ترین و در عین حال با سابقه‌ترین تعاونی‌های مصرف ایران در شاخه خدمت به جامعه کارگری و کارمندی به شمار می‌رود. این مجموعه فعالیت‌های دیگری نیز در بخش‌های پشتیبانی از تولید در قالب پروژه‌های گوناگون دارد که بازخورد خوبی در افکارعمومی داشته است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.