شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Saturday, 18 May , 2024 ساعت ×
کشاورز، به عنوان مجری طرح « تکمیل زنجیره ارزش فلزات اساسی» منصوب شد
14 تیر 1400 - 15:20
شناسه : 14762
طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، اسدالله کشاورز به عنوان مسئول تدوین و اجرای طرح « تکمیل زنجیره ارزش فلزات اساسی (فولاد، مس و آلومینیوم)» منصوب شد.
ارسال توسط : منبع : شاتا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی، با استناد به مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و تعیین وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان دستگاه مجری طرح « تکمیل زنجیره ارزش فلزات اساسی (فولاد، مس و آلومینیوم)»، سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی را به عنوان مسئول تدوین و اجرای این پروژه منصوب کرد. در ادامه متن کامل این حکم را می‌خوانید:

جناب آقای کشاورز باحقیقت

سرپرست محترم معاونت امور معادن و صنایع معدنی

باسلام

نظر به ابلاغ تصویب‌نامه شماره ۱۴۵۳۶ مورخ ۱۳/۲/۱۴۰۰ ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و تعیین وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان دستگاه مجری پروژه «تکمیل زنجیره ارزش فلزات اساسی (فولاد، مس و آلومینیوم)»، با توجه به‌ سوابق، توانمندی و تعهد جنابعالی، بدینوسیله مسئولیت تدوین و اجرای این برنامه ‌به جنابعالی محول می‌شود.

انتظار دارم با جلب مشارکت و همکاری سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها، مدیران و دیگر بخش‌های مرتبط، تکمیل و اتمام این پروژه طبق زمانبندی مقرر، محقق شود.

ضمنا لازم است پیشرفت ماهانه امور، به‌طور مستمر به معاونت طرح و برنامه و دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گزارش گردد. از خداوند متعال موفقیت شما را در انجام اثربخش وظایف محوله خواهانم.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.