دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023 ساعت ×
گازرسانی به ۹۵ درصد خانوار روستایی زنجان
21 دی 1400 - 10:02
شناسه : 22885
سرپرست مدیریت امور هماهنگی گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: اکنون ۲۱ شهر و ۶۰۳ روستای استان زنجان یعنی ۸۹.۱ درصد خانوار این استان از گاز بهره‌مند هستند که پیش‌بینی می‌شود تا سال ۱۴۰۱، درصد بهره‌مندی خانوار روستایی زنجان به ۹۵ درصد برسد.
ارسال توسط : منبع : شانا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، جلال نورموسوی سرپرست مدیریت امور هماهنگی گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم توفیقی برای مسئولان و مدیران است و نکوداشت و بزرگداشت‌های دنیوی برای ارائه خدمات نیز نشات‌گرفته از همین دعای خیر مردم است.

وی با بیان اینکه گازرسانی به مردم رضایت‌مندی به همراه دارد و بهره‌وری را نیز می‌توان از همین منظر دنبال کرد، بر ضرورت فراهم بودن زیرساخت‌های لازم برای استمرار گازرسانی و ضرورت تعمیرات دوره‌ای تجهیزات گازرسانی بر مبنای فناوری نوین تاکید کرد و افزود: در کنار این کارها باید اقدام‌های اصلاحی برای بهبود امور نیز انجام داد.

سرپرست مدیریت امور هماهنگی گازرسانی شرکت ملی گاز ایران بر اهمیت ارائه ۲۲ خدمت الکترونیکی شرکت گاز استان زنجان به مردم اشاره کرد و گفت: یکی از تأکیدهای مدیریت جدید این شرکت، خشکاندن ریشه‌های بروز فساد در اداره‌ها است که از طریق ارائه خدمات الکترونیکی قابل اجراست.

نورموسوی با اشاره به حفظ و ارتقای علمی سرمایه‌های انسانی از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی و رفع اشکال‌های موجود در کنار سرمایه‌های مادی، بیان کرد: ایجاد انگیزه و تکریم نیروی انسانی جزو الزام‌ها است که برای آماده‌سازی نیروی انسانی، برگزاری دوره‌ای رزمایش‌ها می‌تواند بسیار موثر باشد و برای پیشگیری از بروز و مقابله با بحران و رفع حوادث به وجود چنین نیروهای توانمند نیاز داریم.

بهینه‌سازی یکی از چالش‌های مهم حوزه گاز

رحیم سلیمانی‌نژاد سرپرست شرکت گاز استان زنجان نیز در این آیین اظهار کرد: امیدوارم در رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی و فرمایشات مقام معظم رهبری در استفاده از نیروهای کارآمد، جوان و متعهد، موفق عمل کنم .بر اساس ابلاغیه شرکت ملی گاز ایران، یکی از مهم‌ترین چالش‌ها در حوزه گاز، بهینه‌سازی مصارف سوخت است که در این زمینه اقدام‌های لازم انجام می‌شود.

اجرای پیمان‌سپاری در ۵۸ روستا

موسی احمدلو مدیرعامل پیشین شرکت گاز استان زنجان نیز با بیان اینکه در ۸۸ روستای استان شاهد پیشرفت فیزیکی ۹۸ درصدی پروژه‌ها هستیم، اذعان داشت: در ۵۸ روستا نیز طراحی و پیمان‌سپاری در حال اجراست، ضمن آنکه همه واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان زنجان نیز از گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

نیازمندی استان زنجان به گاز

سیدمحمد شعاعی معاون امور عمرانی استانداری زنجان نیز در ادامه این نشست تصریح کرد: در انواع مصارف خانگی صنعتی و تجاری نیازمند گاز هستیم، اما با توجه به رویکرد توسعه اقتصادی که مورد تاکید دولت و استاندار زنجان است باید به رشد اقتصادی ۸.۷ درصد برسیم و نیازمند نگرش تازه برای تامین گاز صنایع و واحدهای تجاری هستیم.

وی ادامه داد: همسو با رایزنی برای تامین اعتبار و هماهنگی بین صاحبان صنایع در کنار مسئولان شرکت گاز استان هستیم و از همه توان خود برای تامین منابع گاز و توسعه اقتصادی استفاده خواهیم کرد.

معاون امور عمرانی استانداری زنجان در پایان درباره اهمیت مصرف بهینه گاز، خاطرنشان کرد: در این عرصه کارهای بسیاری انجام شده است که از عوامل اجرایی این اقدام‌ها قدردانی می‌کنم.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.