چهارشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۳ Wednesday, 10 April , 2024 ساعت ×
گزارشی از آخرین قیمت‌های بیلت و اسلب صادراتی ایران
24 آبان 1399 - 6:41
شناسه : 1450
قیمت‌های منتشرشده توسط متال بولتن نشان می‌دهد که قیمت میانگین فوبِ اسلب صادراتی ایران در هفته گذشته، نسبت به هفته پیش از آن، ۲ درصد رشد داشت و اسلب در محدوده ۴۴۰ تا ۴۴۲ دلار به ازای هر تن معامله شد. در هفته گذشته، قیمت فوبِ بیلت صادراتی ایران در بنادر کشور در محدوده ۴۱۵ تا ۴۲۰ دلار به ازای هر تن بود که میانگین این قیمت‌ها، ۴۱۷.۵ دلار به ازای هر تن، رشد ۲.۱ درصدی را نسبت به قیمت‌های ۱۴ آبان نشان می‌دهد.
ارسال توسط :
پ
پ

قیمت فولاد صادراتی ایران در هفته گذشته تحت تأثیر اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و پیروزی جو بایدن رشد قابل توجهی را تجربه کرد و قیمت شمش فولادی و اسلب هر دو ۸.۵ دلار به ازای هر تن افزایش یافت.

متال بولتن گزارش داده است که بهبود تقاضا برای فولاد میانی در شرق آسیا، خصوصاً چین، باعث شد تا در هفته گذشته فولادسازان ایرانی بتوانند به قیمت‌های بالاتری دست یابند.

در کل در هفته گذشته تحت تأثیر شکست ترامپ در انتخابات آمریکا شاهد افزایش قیمت فولاد میانی و محصولات فولادی در اکثر نقاط دنیا بودیم: در هفته گذشته قیمت فوب بیلت صادراتی CIS در بنادر دریای سیاه رشد ۳.۶ درصدی، قیمت فوب اسلب صادراتی CIS رشد ۴.۶ درصدی، قیمت سی‌اف‌آر بیلت وارداتی کشورهای جنوب شرق آسیا رشد ۳.۱ درصدی و قیمت ورق گرم وارداتی امارات متحده عربی رشد ۱.۸ درصدی را تجربه کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.