سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 18 June , 2024 ساعت ×
گل‌گهر سالی طلایی در راه دارد
27 اسفند 1399 - 14:27
شناسه : 9232
مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با دستور کار تمدید مهلت افزایش سرمایه، صبح امروز با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی این شرکت برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی گل‌گهر
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت در این نشست با اشاره به اینکه اتفاقات خوبی طی یک سال اخیر در بحث سهام گل‌گهر رخ داده است، اظهار داشت: رشد شاخص‌ سهام این شرکت طی یک‌ ماه اخیر رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است که این امر کنترل بیشتر بازار را طی یک ماه نشان می‌دهد.

وی با اشاره به جایگاه گل‌گهر در زنجیره فولاد کشور افزود: جایگاه گل‌گهر در زنجیره فولاد کشور به‌گونه‌ای است که در بحث شمش حدود ۴ درصد، آهن‌اسفنجی ۱۳ درصد، گندله سنگ‌آهن ۲۷ درصد و کنسانتره سنگ‌آهن ۴۲ درصد نقش ایفا می‌کند که در دو بخش گندله سنگ‌آهن و کنسانتره سنگ‌آهن جایگاه اول کشور را داریم.

مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعتی گل‌گهر در خصوص سند چشم‌انداز این شرکت گفت: سند چشم‌انداز یک‌ساله، سه‌ساله و تا سال ۱۴۱۴ گل‌گهر در حال تنطیم است که امیدواریم در تیرماه سال جدید ابلاغ شود. در این سند برای کل منطقه، حدود ۳۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه تعریف می‌شود که بخش قابل‌توجهی از آن پروژه‌ها برای شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر تعریف خواهد شد و ان‌شاءالله سال ۱۴۰۰ سالی طلایی برای این شرکت خواهد بود.

در پایان با تصمیم مجمع عمومی گل‌گهر، با تمدید مهلت عملیاتی نمودن مرحله دوم افزایش سرمایه موافقت شد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.