سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ Tuesday, 16 April , 2024 ساعت ×
«گل گهر» پرچمدار سرمایه گذاری در معادن کشور
22 آبان 1399 - 4:21
شناسه : 1389
شرکت گل گهر با سابقه ای طولانی در زمینه اکتشاف، استخراج و تولید ماده معدنی سنگ آهن، با ایجاد بستری مناسب برای حضور دانشمندان جوان و پیشکسوت در کنار خط تولید، موقعیتی استثنایی برای این معدن در کل کشور به وجود آورده است.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از روابط عمومی گل گهر، شرکت گل گهر، با تکیه بر توان داخلی خود، توانسته است زمینه استفاده بهینه از فرصت ها در معادن را به وجود آورد. استفاده این شرکت از معادن، با توجه به دارا بودن ظرفیت های فراوان، یک الگوی مناسب برای سایر شرکت های بزرگ معدنی محسوب می شود.
توجه به موضوع اکتشافات عمیق معدنی براساس چشم انداز ۲۰۳۰ می تواند موجب ارتقا رتبه گل گهر در میان شرکت های صاحب نام معدنی در دنیا شود.
این تصور که اشتغال زایی فقط باید در فضاهای موجود صورت بگیرد، برخلاف اهداف توسعه ای است. طی یک دهه آینده معادن دنیا در زمینه نقش نیروی انسانی در معادن، سیاست های جدیدی را وضع خواهند کرد. این سیاست ها در راستای مکانیزه کردن معادن و کاهش نیروی انسانی خواهد بود.
یکی از راهکارها برای تبدیل شدن شرکت های معدنی داخلی به شرکت های بزرگ در مقیاس جهانی، استفاده از ابزارهای بخش خصوص در کنار مدیران توسعه محور است. بخش خصوصی، به دلیل سرمایه گذاری متعدد و اهمیت بازگشت سرمایه، به طور دائم در پی به روزرسانی ساختارهای درون سازمانی است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.