پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۳ Thursday, 18 April , 2024 ساعت ×
گهرزمین در مسیر بلوغ سیستمی
30 شهریور 1400 - 12:12
شناسه : 18119
مدیر برنامه و بودجه شرکت گهرزمین گفت: در پایش درصد پیشرفت واقعی به برنامه‌ای شرکت، برنامه‌های عملیاتی بالای ۸۰ درصد و درصد انحراف بودجه پیش‌بینی و عملکرد واقعی زیر ۱۰ درصد بوده است.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی شرکت گهرزمین
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، رقابت پور مدیر برنامه و بودجه شرکت گهرزمین با اشاره به برنامه‌های این مدیریت، اظهار داشت: مدیریت برنامه و بودجه در راستای رسالت خویش در زمینه انجام تحلیل‌های استراتژیک محیط داخل و خارج، ذی‌نفعان، تحلیل بازار و … جهت‌گیری‌های مناسب برای کسب ارزش پایدار و سودآوری شرکت را در اختیار مدیران ارشد قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین اقدامات این مدیریت انجام تمدید گواهینامه سیستم‌های استاندارد مدیریت یکپارچه بوده، افزود: تمدید گواهینامه سیستم‌های استاندارد مدیریت یکپارچه بر اساس الزامات ISO ،۹۰۰۱:۲۰۱۵ ISO ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵  ISO ،۴۵۰۰۱:۲۰۱۸  بوده که پس از ممیزی توسط شرکت SGS و تایید ایشان برای شرکت انجام شد.

مدیر برنامه و بودجه شرکت گهرزمین، گفت: با توجه به اینکه گهرزمین برای سال سوم توانست تاییدیه شرکت‌های معتبر اعتباردهنده گواهینامه‌های استاندارد را اخذ کند، نتیجه این ممیزی‌ها نشان می‌دهد که شرکت گهرزمین در روند خوبی از بلوغ سیستم‌ها قرار دارد. این مسیر پیشرفت جز با تلاش و همکاری همه کارکنان شرکت قابل دستیابی نبود و لازم است این روند رو به رشد در زمینه توسعه سیستم‌های مورد نیاز شرکت جهت بهبود فرایندها و رضایت مشتریان ادامه پیدا کند.

رقابت پور در پایان با تاکید بر میزان عملیاتی شدن برنامه‌های این شرکت، خاطرنشان کرد: طی سال گذشته، در پایش درصد پیشرفت واقعی به برنامه‌ای، برنامه‌های عملیاتی بالای ۸۰ درصد و درصد انحراف بودجه پیش‌بینی و عملکرد واقعی زیر ۱۰ درصد بوده است. همچنین برنامه‌های عملیاتی شرکت در بسیاری از زمینه‌ها به ویژه در بحث تولید طبق برنامه محقق شده است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.