شنبه, ۲۸ بهمن , ۱۴۰۲ Saturday, 17 February , 2024 ساعت ×
گهرزمین یاری‌گری آشنا
18 اسفند 1400 - 17:07
شناسه : 25617
صبح امروز مراسمی با حضور استاندار کرمان، عضو هییت‌مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گهرزمین، مدیر کل بنیاد شهید استان، سرهنگ منصور ذوالعلی معاون اجرایی سپاه ثارالله استان کرمان و جمعی از جانبازان و مسئولان استانی در آسایشگاه بچه های حاج قاسم برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی گهرزمین
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، علی زینی وند استاندار کرمان، شآن جانبازان را بسیار حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: اگر تمام تلاش خود را برای قدردانی از این عزیزان انجام دهیم باز شرمنده فداکاری‌های آن‌ها هستیم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل و اعضای هییت‌مدیره گهرزمین، اقدامات این شرکت را قابل تقدیر عنوان کرد و افزود: اقدامات گهرزمین در بحث مسئولیت‌های اجتماعی مثال زدنی است، همانطور که این شرکت در بحث‌های فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و… به خصوص در جنوب و مناطق محروم استان کارهای بزرگی را انجام داده است.

استاندار کرمان، گفت: در دوران خدمتم در کرمان تاکنون هر فعالیتی که از مجموعه گهرزمین خواسته شده، بدون هیچ چشم داشت و هیچ وقفه‌ای انجام داده است و این بسیار جای تشکر دارد.

زینی‌وند با اشاره به اقدامات گهرزمین در راستای کمک به سیل زدگان بیان کرد: شرکت گهرزمین مجموعه‌ای است که در راستای مسئولیت‌های اجتماعی وظیفه خود را به خوبی انجام داده و در مشکلات در کنار مردم بوده است. به طور مثال کمک به سیل زدگان مناطق محروم نمونه بارزی از این وظیفه شناسی بود.
جانبازان یادگار انقلاب هستند

احمد گروهی مدیرکل بنیاد شهید استان که از دیگر سخنرانان این مراسم بود با اشاره به جایگاه جانبازان، گفت: جانبازان، علمداران نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که باید از آنان به عنوان یادگاران دوران دفاع مقدس یاد کرد.
حمایت گهرزمین از جانبازارن استان

محمدرضا خضری پور عضو هییت‌مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گهرزمین عنوان کرد: آسایشگاه جانبازان که به همت این شرکت احداث شد، اکنون در مساحت ۸۰۰ متر مربع از جانبازان عزیزی که شرایط ویژه و حاد دارند، نگهداری می‌کند. لذا افتخار می‌کنیم که برای جانبازان خدمت‌رسانی کنیم. در واقع در قیاس با دیگر اقدامات شرکت، هیچ لذتی به اندازه خدمت‌رسانی به جانبازان نیست.

شایان ذکر است که آسایشگاه جانبازان بچه‌های حاج قاسم به همت شرکت سنگ‌آهن گهرزمین و با هدف خدمت‌رسانی به جانبازان قطع نخاعی و جانبازانی که شرایط ویژه دارند، احداث شد. همچنین این آسایشگاه تاکنون میزبان تعدادی از جانبازان استان‌های مختلف نیز بوده است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.