یکشنبه, ۱۷ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 7 July , 2024 ساعت ×
گواهینامه‌های نظام مدیریت کیفیت و آموزش شرکت فولاد خوزستان تمدید شد
27 بهمن 1399 - 10:14
شناسه : 7106
گواهینامه‌های نظام مدیریت کیفیت و آموزش شرکت فولادخوزستان از سوی سرممیز شرکت توف نورد به مدت یک سال تمدید شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولادخوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، در جلسه اختتامیه ممیزی شخص ثالث که به ریاست محمود لندی معاون بهره‌برداری شرکت فولاد خوزستان برگزار شد، نتایج حاصل از یافته‌های ممیزی بر اساس استانداردهای مرجع کسب گواهینامه‌های بین‌المللی ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۰۰۱۵ در روزهای ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۹ به ‌صورت مجازی و با استفاده از زیرساخت  SKY ROOM از سوی موسی‌‌پور سرممیز شرکت توف نورد انجام شد.

محمود اکابر نماینده مدیرعامل در نظام مدیریت یکپارچه، اظهار داشت: در این دوره ممیزی مواردی همچون خط مشی سازمان، اهداف استراتژیک، عملکرد کلی فرآیندها و فرایندهای طراحی و توسعه محصول جدید، کنترل کیفیت محصولات، نگهداری و تعمیرات، تامین مواد اولیه مصرفی و قطعات و تجهیزات، آموزش و ممیزی داخلی و مصوبات بازنگری مدیریت، مورد ممیزی شخص ثالث قرار گرفت.

وی افزود: بر اساس نتایج حاصل از ممیزی شخص ثالث این دوره، گواهینامه های شرکت فولاد خوزستان در این دوره ممیزی مراقبتی نوبت دوم از طرف شرکت توف نورد به مدت یک سال تمدید شد. این گزارش حکایت از این می‌دهد که شرکت فولاد خوزستان همواره در اجرای گواهینامه‌‌های دریافتی متعهد بوده است. همچنین این امر بیانگر تعهد و حمایت مدیریت ارشد شرکت فولادخوزستان در تحقق اهداف مرتبط با ماموریت سازمان و ایفای ماموریت «نقش محوری در توسعه صنعتی و اقتصادی کشور و بهبود کیفیت زندگی» و دارا بودن نقاط قوت در فرآیندهای آموزش و توسعه منابع انسانی، اجرای سیستم جامع sem و کنترل استراتژیک، تدوین استاندارد ملی شمش، نظام کایزن و برنامه ریزی و اجرای مناسب ممیزی داخلی است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.